Eşime evlilik yıldönümü yazısı

Konusu 'Aşk Sözleri' forumundadır ve SeçiL tarafından 31 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. SeçiL Well-Known Member

* Beni ben yapan senin varlığın canım! Hayatımda olduğun için sonsuz teşekkürler.. Seni seviyorum.

* Bir elmanın iki yarısı gibi yaşam boyu birbirimizi hep tamamlamamız dileğiyle. Mutluluklar Aşkım!

* Bir elmanın iki yarısı gibisiniz. Yaşam boyu bunu korumanız ve birbirinizi hep tamamlamanız dileğiyle... Mutluluklar!

* Ebedi sevgi yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda değilim ama bilin ki tüm kalbim sizinle. Hayat boyu mutlu olmanızı diliyorum.

* Ellerimiz birbirine daha da sıkı sarılarak hiç ayrılmasın.

* Evlilik sadece seninle anlam kazanıyor Birtanem. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

* Geride bıraktığımız onca yılda her daim yanımda var olarak hayatımı güzelleştirdiğin ve desteğini hiçbir zaman eksik etmediğin için sonsuz teşekkür borçluyum sana.

* Güzeli ve çirkini olan bu yolda her şeyi birlikte, içtenlikle paylaşmak ve daha nice evlilik yıldönümleri kutlamak dileği ile…

* Hayat kadehse eğer, aşk da kadehi dolduran şaraptır. Kadehimizin hiç şarapsız kalmaması dileğimle.

* Hayat kadehse eğer, aşk da kadehi dolduran şaraptır. Kadehinizin hiç şarapsız kalmaması dileklerimizle, hayat boyu mutluluklar dileriz.

* Her günümüz birbirimizi daha çok severek ve birbirimize daha çok bağlanarak geçsin.

* Her günümüzü her an bitmeyecekmişcesine seninle yaşamak ve seninle ölmek istiyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun Birtanem…

* Her gününüz birbirinizi daha çok severek ve birbirinize daha çok bağlanarak geçsin. Hayat boyu mutlu ve huzurlu yasayın! Yuvanızdan sevgi eksik olmasın...

* Nice mutlu yıllarda, birlikte yaşlanmak dileği ile.

* Paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilik gibi bir noktayla ebedileştirdiğiniz sevginizin hep çoğalmasını dileriz...

* Paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, Seni Seviyorum!

* Unutmayın ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilik gibi bir noktayla ebedileştirdiğiniz sevginizin hep çoğalmasını dilerim. Mutlu bir yaşam dileklerimizle.

* Yuvamın prensesi, varlığın yaşamıma tarifsiz anlamlar yükledi… Birlikte nice yıllar geçirmek dileği ile canım.

* Zaman çok kısa, hiçbir zaman senin kalbini kırmamaya ve her zaman sevgi dolu olmaya söz veriyorum.

* Zaman çok kısa, yaşam boyu birlikte olmaya söz verdiğiniz bugünden itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Mutluluklar…

Sayfayı Paylaş