ERDOĞAN başbakan seçildikten sonra ne faydası oldu

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve serseri_aşık tarafından 21 Nisan 2008 başlatılmıştır.

1. serseri_aşık Well-Known Member

arkadaşlar şimdiki başbakanımız Recep Tayip Erdoğan bizim buraya Nevşehir'e geldiğinde şöyle demişti;
    -ben başbakan olarak seçildikten sonra emekli maaşlarını %25 falan zam vereceğim, Nevşehir'in bazı ilçelerinde ve köylerinde hastane sayısı az hastane yaptıracağım dedi ....... dediği şey daha çok ama ben kısa keseceğim daha başka illerimize ilçelerimize gittiğinde kim bilir daha neler demiştir ama yapmadı

emekli maaşlarına %25 zam koyacağım dedi %10 indirdi maaşları

bir de geldiği otobüsünde her şey Türkiye için diye yazdırmış

nerdeyse pkk ile ortak çalışıyor:(

ama haklı değilmiyim kış ayında o kadar şehit verdik onların anaları babaları daha bir çok tanıdıkları onlar şehit olunca neler yapmıştır bir onları düşünün
    arkadaşlar yorumları bekliyorum.

Moderatör tarafından son düzenleme: 21 Ağustos 2015

2. EmRe Well-Known Member

walla türkiye ye bir faydası olduğunu düşünmüyorum hatta bi on yıl geriye götürdü heralde tek faydalanan bir ton kömüre ülkesini satan insanlar bide erdoğanın yakın çevresi

3. seckinyd Well-Known Member

Bu yönetim başa geldiğinden beri ekonomik olarak alınmış tek bir eylem planı yok bee insanlar ağlıyor bugün ben 300 kişilik olan işçi sayımı 50 ye düşürmek zorunda kaldım, ne fayda sağladı bana HİÇ BİR ŞEYYYYYYYYYYYY.......

(Not: Büyük harf bilinçli kullanılmıştır. Yanlış yazıldığını düşünüyorsanız silebilir veya uyarabilirsiniz.)

4. EmRe Well-Known Member

bilmem :D çok zor bi soru olmuş bulamadım walla :D:D:D

5. komando Member

arkadaşlar bu yazdıklarınıza bakarsanız zan nedersem hepiniz chpli siniz sizlerde baykalın aklıyınnan gittiyiniz beli tayipten iyi sini bulursanız bizlerede haber verir seniz seviniriz adam daha neyapsın batmış türkiyeyi kurtardı bügünlere getirdi tayibin yerinde başkası olsaydı türkiyenin hali ne olurdu sizlere soru yorum tşkler

6. BaRıŞ Well-Known Member

Türkiye yi kurtardımı yoksa daha bi yerin dibinemi soktu yazık hala bunu fark edemiyosunuz... bide bu günlere getirdi demişin nereye geldik :D

komik olmayın lütfen... önemli olan chp li yada akp li olmak değil önemli olan Türkiye nin geleceğidir

7. ercanbeniz Well-Known Member

valla arkadaslar ben tayyıp erdoganı veya baska bır ınsanı sevmem ama adam elınden gelenı yapmaya calsıyor hakkını yemeyelım En guzelı SSK lı olanlar her hastanede bakılablıyor ve eczanelerden sıra beklemden ılaclarını da alabılıyor bırde emeklı maaslarını postanelerden alabılıyorsunuz bundan baya bır sure onceye donelım kuyruklarda halkımız olmuyormuydu neyse bu soyledıgım sadece bır ornek

8. BaRıŞ Well-Known Member

senin dediğin ilaç sektörü çöktü ercan bakalım 1 şubattan itibaren alabiliyormusunuz ilaçları...

bunların hepsi oy almak için yapılan şeyler altyapı olmadan yapılırsa böyle olur

9. serseri_aşık Well-Known Member

başa geçene kadar yalakalık yapıyorlar şunu yapacaz bunu yapacaz diye başa geçtikten sonra bi indirim yapıyor o yaptığı indirimin iki katı kadar zam koyuyor olmaz yani... ne olacak bu halimiz karış karış kaybediyoruz topraklarımızı...

10. Misafir Guest

nankörüz bari bir sefer nankörlük etmeyelim hiç camiye gittin mi? Tayyip verdiklerini geri alsa daha iyimi olurdu madem öyle devlet seni düşünmüyorsa sen devletini düşün bir ay devlete bedava çalış göreyim delikanlılığını. Tayyip ben bileli belediye başkanı ,başbakan .... yolu açık olsun Allah yardımcısı olsun anlayamayanlar bir daha okumasın.

Sayfayı Paylaş