Epson ile 12 saniyede fotoğraf baskısı

Konusu 'Donanım' forumundadır ve pult tarafından 8 Eylül 2009 başlatılmıştır.

1. pult Well-Known Member

Epson Stylus Photo P50

Baskı teknolojileri ve dijital görüntüleme alanının lider markası Epson, yeni yazıcısı Epson Stylus Photo P50’yi Türkiye pazarına sundu. Epson Stylus Photo P50, özellikle kompakt dijital fotoğraf makinesi ve D-SLR kullanıcıları için mükemmel fotoğraf baskı seçeneği olarak öne çıkıyor. 10 x 15 cm boyutundaki bir fotoğrafı basması en fazla 12 saniye alan yazıcı, A4 boyutuna kadar geniş, sınırsız fotoğraf basımı yapabiliyor. İçerisine yerleştirilen CD ve DVD üzerine istenilen bir görselle etiket de basabilen Stylus Photo P50, özel fotoğraf kağıdı ile birlikte satılıyor.

2. ot-gu Genel Sorumlu

kartuş masrafları pahalı olmasa alacam bitane tüm fotolarımın baskısını yapcam, aslında kartuş ve mürekkeplerin bukadar maliyetli olduğunu sanmıyorum ama ticari ilişkiler yüzünden yüksek tutuldugunu tahmin ediyorum

3. pult Well-Known Member

Ben bir fotoğrafçıda epson'un bir modelini görmüştüm adam kartuşların üzerine delikler açmış ve birier ince hortumla mürekkep takviyesi yapıyordu,ve mürekkeplerin çok ucuza satıldığından falan bahsetmişti,fotoğrafını çekmiştim,fotoğrafı bulursam koyacağım buraya.

4. ot-gu Genel Sorumlu

kartuşlar birşekilde dolum oluyor çok ucuza muadil mürekkeplerde mevcut ama 7-8 dolumdan sonraa kartuşlar bozulmaya başlıyor eski randumanını kaybediyor yoksa bende çok doldurdum :) sıfır katuşlarda nerdeyse yazıcı fiyatına ilginçtir

5. pult Well-Known Member

Benim anlattığım olayda kartuş doldurma yok,kartuşlar ince bir hortum sayesinde dışardan takviye mürekkep alıyor,ve bu takviye düzeneği gayet orjinal bir şeydi fotoğrafını bulayım eklerim buraya.

6. ot-gu Genel Sorumlu

güzel fikir kartuşu yerinden oynatmadan doldurmak daha uzun ömürlü yapacaktır, resim eklersen daha yararlı olur ;)

7. pult Well-Known Member

Sabah ekleyeceğim,fotoğrafı,en azında fikir olur,belki evdede yapılabilir:)

8. pult Well-Known Member

Oğuz bahsettiğim kartuş besleme sistemi bu.

9. ot-gu Genel Sorumlu

hortumları mürekkepleri koyduğu kabın alt tarafından bağlamış basınçla katuşlara sürekli mürekkep takviyesi yapmak için, güzel fikir yapılabilir tpx

10. pult Well-Known Member

Hazır satılan bir aletmiş o düzenek,bulup almak lazım.

11. ot-gu Genel Sorumlu

hazır olarak bulabilirsek çok daha sağlıklı olur tabi tpx

Sayfayı Paylaş