En Son Hangi Kitabı Okudunuz?

Konusu 'Güncel Konular' forumundadır ve BaRıŞ tarafından 21 Şubat 2013 başlatılmıştır.

1. BaRıŞ Well-Known Member

En Son Okuduğunuz Kitap Hangisidir?

Evet Arkadaşlar en son okuduğunuz kitap ve içeriği hakkında çok kısa bilgi verebilirmisiniz. Ben okuduklarımdan bazılarını paylaşıyorum. Sizlerdende bekliyorum...

Ayşe kulin-umut
    İhtiyar Balıkçı-Hevingway
    victor hugo-sefiller
    İskender Pala - Babil'de Ölüm İstanbul'da Aşk
    Güneşe dön yüzünü-Ayşe KÜLİN
    İstanbul bir masaldı-Mario Levi
    Ekmek Elden, Su Gölden-Refik Halid KARAY

Patasana-Ahmet ÜMİT
    Gaziantep yakınlarıdaki Antik Hitit kentinde bir kazı. Üç bin yıl önce yazılmış tabletler. Tabletlerin bulunmasıyla başlayan cinayetler. Yazman Patasananın itirafları. Parlak güneydoğu güneşinin altında karanlık sırlar... Hititlerin tükenişi, Asurlular... Osmanlının son dönemleri, Ermeniler... Günümüz Türkiyesi, Kürtler... Akan kardeş kanı... Bu toprakların değişmeyen yazgısı: Şiddet ve aşk... Bu topraklardaki kanlı tarihe bir ağıt... Bu toprakların zengin kültürüne bir güzelleme...

Bir Satanistin Anıları ERDEM KATIRCIOĞLU
    Tanıştığı kız sayesinde satanizmle tanışan bir gencin öyküsü.Onu bu fikirden uzaklaştırmaya çalışan, yanında kiracı olarak kaldığı evsahibi bir süryaninin genci hristiyanlığa doğru empoze etmeye çalışması anlatılmış.Kitap sürükleyici olmakla birlikte müslüman birisinin neden satanizmi hristiyanlık açısından değerlendirmeye aldığını anlayamadım bir türlü.

Anahtar Refik Halid KARAY
    Kenan bir gün karısının çantasında bir anahtar bulur.Anahtarın hangi kapıyı açmak için kullanıldığını düşünerek kafasında türlü senaryolar kurar. En çok kuşkulandığı da karısının ilk kocasıdır. Karısının en yakın arkadaşının apartmanına, karısının eski kocasının taşındığını öğrenince şüpheleri dahada artar ve hastalık haline gelir.

Sayfayı Paylaş