En sevimsiz, Yeter artık dediğiniz siyasetçi..?

Konusu 'Sohbet' forumundadır ve oguzturk tarafından 11 Kasım 2007 başlatılmıştır.

?

En sevimsiz, Yeter artık dediğiniz siyasetçi..?

1. Abdullah Gül

oy sayısı 0
    0,0%
  2. Recep Tayyip Erdoğan

oy sayısı 12
    52,2%
  3. Deniz Baykal

oy sayısı 4
    17,4%
  4. Devlet Bahçeli

oy sayısı 0
    0,0%
  5. Süleyman Demirel

oy sayısı 1
    4,3%
  6. Cem Uzan

oy sayısı 2
    8,7%
  7. Mehmet Ağar

oy sayısı 0
    0,0%
  8. Necmettin Erbakan

oy sayısı 0
    0,0%
  9. Diğer (Belirtiniz)

oy sayısı 0
    0,0%
  10. Hepsi

oy sayısı 5
    21,7%
  1. oguzturk Administrator Staff Member

En Sevimsiz, Yeter artık dediğiniz siyasetçi kim..?

2. Kaan Aga Member

Deniz Baykal
    Devlet Bahçeli

Artık CHP ve MHP`ye liderlik vasfı olan parti başkanları lazım.

En örnek aldığım siyasetçi de Muhsin Yazıcıoğlu.

3. GamZe Moderator

tayyip, tayyip, tayyip

4. BaRıŞ Well-Known Member

al birini vur ötekine bunlarıb hepsi çıkarları için bu ülkeyi bu hale getirdiler bence

5. EmRe Well-Known Member

hepsi artık yeter ama şuan için tayyip erdoğan

6. sevvv38 Well-Known Member

arkadaşlar bu kadar acımasız olmayalım ben siyseti sewmem fakat başbakanın bu kadar üstüne gitmek olmas herkesin bu ülkede bi süresi vardır oda gider

7. EmRe Well-Known Member

din ve siyaset birlikte giderse bu ülkede onun süresi biraz zor biter malesef bunu idrak edemiyoruz

8. mecay Well-Known Member

RECEP TAYYİP ERDOĞAN bence

korkuyorum birgun oturuken ayağımdaki terlikleri de ozllestirdiye almaya gelecekler diye

9. Pelin Super Moderator

tabikii tayyip erdogan böyle kararlar almaya devam ettikçe......

10. yagmur Well-Known Member

amerikanın memuru tayyip tabikide

11. serseri_aşık Well-Known Member

erdoğan hiç sevmem :d zati babasınıda sevmezdim:D

12. desayamu Well-Known Member

yeter artıkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
    adam gibi adam olacak bir siyasetci istiyoruz

13. R.CARLOS Guest

Chp'nin genel başkanı tabikide deniz baykal

14. seckinyd Well-Known Member

Katılıyorum HEPSİ hiçbiri ne bu ülkeye yakışıyor ne ATATÜRK'e yakışıyor nede bizim gibi gençlere ve bu ülkenin şanlı tarihine.Saygılarımla

15. BaRıŞ Well-Known Member

artık hepsi yeter defolup gitsinler

16. ŞEHİT Guest

Ya Sizin Sevdiklerinizi De Görmek Isterim Ama Halk Gelmez Oyunlarina.sizde Bir Halksiniz Ama Akli Başinda Olan Bir Halk Olamamişsiniz.şurada Deniz Baykali Hiç Seyretmediniz Mi.hareketlerine Bakin Bi.ne Konuşmayi Biliyor Ne De Başka Bi şe.iki Kelime Söylüyor Iii Iii Diye Sözlerini Bağdaştirmaya çalişiyor.ama Bu Nu Da Yapamiyor.

17. serkiymaz Well-Known Member

bazı gerçekler vardır acıdır...ezelden gelen borcu,pisliği sizin üstünüze yıksalar napardınız...korkmayın ne şeriat gelir ne de ülke satılır...siz sadece oyunuzu atarak vatandaşlık görevinizi yapın...bu ülkeyi yönetenler yine bildikleri gibi yöneteceklerdir...

18. OrKuN Well-Known Member

Biz aklı başında değil siz aklı başındasınız öylemi işte buna gülünürde neye gülünmez :D dünyadan bi haber Türkiyeden bi haber konuşuyorsunuz, Türkiyede Türklerin sahip olduğu ticari bir kuruluş kalmadı neredeyse ekonomik bağımsızlığı olmayan milletin hiç bi özgürlüğü olmaz buna inanç özgürlüğüde dahil, "orda Türk bayrağı dalgalanmadan cuma namazı kıllınmaz diyen imam ı hatırlatırım" inançlı insanların temiz duyguları ile oynayan bu hükümetin sizleri kandırmasına izin vermeyin, çıkardıkları türban yasasınada en çok sizler karşı çıkmalısınız, inancı gereği üniversitede başını örtecek, mezun olduktan sonra devlet dairesinde senin inanç özgürlüğün bitti aç başını diyende bunlar, niçin savunduğunuz özgürlüğün 4-5 yıl ile kısıtlanmasına karşı çıkmıyorsunuz,

karşı çıkmıyorsanız bu sizlerin samimiyetsizliğinizi gösterin, ekranlara çıkıpda şeriat gelmez bu ülkeye açıklamaları yapmayın, bu sizlerin ilk adımı değilmi, adım adım daha sonra kamu kuruluşlarınada türbanı sokmak isteyeceksiniz, son adım da şeriat getirmek isteğiniz, bizde yedik öylemi,

samimi olun mert olun, madem öyle niyetiniz var çıkın ekranlara biz şeriat istiyoruz deyin, yüreğiniz varsa...tabi

19. serkiymaz Well-Known Member

bu ülkede 2-3 çığırtkana pabuç bırakmazlar....diyorum yine diyorum oyunu at vatandaşlık görevinizi yerine getiriniz...devletin görevi ticaret deil...devlet tüccar deil...bunca zaman bu millet nerdeydi...bu ülkede bişeyleri değiştirmeye kalktınmıydı hemen sataşmaya başlıyolar...yine söylüyorum kucağınızda bomba var napabilirsiniz...sataşmayın çözüm üretin...ya da çok şükür yarabbi bugünümüze deyin...

20. BaRıŞ Well-Known Member

akp ye oy vermek mi :D ben bunu cehalat olarak görüyorum sevgili akp liler bigün bu uyuduğunuz derin uykudan uyanacaksınız umarım çok geç olmaz

olup bitenlerden haberiniz yok bide çıkıp yorum yapmayın bari herşeyi güzel gösteripte
    bana bitane söylermisiniz hangi yönden iiye gittiğimizi bu ülke için şunuda yaptı diye

Sayfayı Paylaş