En Komik Profil Sözleri

Konusu 'Sosyal Medya' forumundadır ve OrKuN tarafından 14 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. OrKuN Well-Known Member

Kısa Ama En Komik Facebook Profil Sözleri

Kalbi Olan Tek Kız Kupadır O'da Kumar Masasında Harcanır!

-aşkım ailem senle görüşmemi istmiyor sorn olur mu?
    +saçmalama kanka ya ahah

Cinayet masası, idam sehpası, elektrikli sandalye, ölüm döşeği... Bu ev pek tekin değil hanım.. Yürü gidelim...

Yumurtanı sahanda mı yersin? Yoksa deplasmanda mı?

Kızlar mezar gibidir giren çıkmaz, erkekler bakkal gibidir giren çıkan belli olmaz...

Anasının gözü'yle Ebesinin nikahı'nı uzaklık birimi olarak kullanan bir milletten çok şey beklenmemeli.

Hayallerim saçmaydı. Çünkü onlarda sen vardın..

Ona hayırlısı, buna hayırlısı, her şeye herkese hayırlısı. Ben farkında olmadan kulluktan mı atıldım, hani bana hayırlısı?

Çok gereksiz insanlar için prizin yanında ayakta kalmışız ben ona yanıyorum.

Yatağa girdikten sonra su içmeye, çişe gitmeye üşenen insanlar olarak bir araya gelsek dünyayı ele geçirebiliriz ama ÜŞENİYORUZ.

Basketbol mu? Futbol mu? deseler tenis derim. Çünkü voleybol daha eğlenceli, bu yüzden yüzmeyi tercih ediyorum

Kızın fotoğrafını 642 kişi beğenmiş. O kadar insanın oyuyla bizim köyde muhtar seçiyolar.

Misafir için hazırlık yapan annenin evde yarattığı gerilimden elektrik elde etsek, bütün ülkeye yeter, hatta ihraç bile ederiz.

Adamın konuşmadığı bir kız kulesi kalmış hala helalimi arıyorum diyor.

Aşkımızın suya düşeceğini bilseydim, balık olurdum sevgilim.

Bakkalda 10 kuruş eksiğim çıktı cebimdeki sakızı uzattım, afalladı.Gün intikam günüdür bakkal amca !

Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. Erkekler bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor.

Bir gün mutlu olacağım diye çok korkuyorum, hayır bünye alışık değil hasta falan olurum.

Bazı insanlar ağaç gibidir, uzaktan bakınca boylu poslu. Yanına gelince bildiğin odun.

Burada işler 3 şekilde yürür: Doğru şekilde, yanlış şekilde, benim istediğim şekilde!

Kadınlar üzüm gibidir. Sizin vereceğiniz ilgi, emek ve sevgiye göre ya şarap olurlar ya da sirke.

Burnunu karıştırırken yakalanınca hemen yüzünü kaşıyormuş gibi yapan arkadaş, oscar moscar ne varsa senin lan!

Başkalarının hatalarından ders alın. İnsan bütün hataları kendi yapacak kadar uzun yaşamıyor.

Sevmeyi Bilmiyosan Kullanma O İki Kelimeyi! Yani Ne Sen Kirlet Ağzını O Sözle. Ne de O Söz Ağlasın Kimin Eline Düştüm Diye

Kendinden nefret edip ayna parçalamak kolay,sorun sonrasında ortaya saçılan binlerce SENİ kim temizleyecek..

Sünnet anında yukarı bak kuş var diyen sünnetçi amca! yukardaki kuşu bırak sen aşağıdaki kuşa bak da istikbalimle oynama..genç ERGEN

Kaynanamı kaybettim görenlerin görmezlikten gelmeleri rica olunur.

Sayfayı Paylaş