En iyi antispyware programı hangisi?

Konusu 'Yazılım' forumundadır ve EmRe tarafından 27 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

1. EmRe Well-Known Member

Herkese merhaba,
    Windows 7 64 bit için en iyi antispyware programı hangisi sizce, yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

2. CAN Well-Known Member

ad-aware bu işte benim gördüğüm kadarıyla en iyisi ama yanında antivirüs programı yüklü olması gerekiyor, çünkü virüs koruması yok. Ayrıca Antispayware kullanmana gerek yok aslında antivirüs programlarıda aynı işlevi görüyo nod 32 kullan ikisini birden hallediyor.

3. EmRe Well-Known Member

Ad-Aware avast uzun zaman kullanmıştım, ikiside çok iyi performans vermişti.

Ad-Aware Free Ekran Görüntüsü

Ad-Aware, internet üzerinden bulaşan casus yazılımlara karşı çok etkili bir Adware yazılımıdır. Dünyada ki en popüler Adware yazılımıdır. Ücretsiz versiyonu anlık koruma sağlamamakta olup, sadece tarama ve temizleme işlemini yapmaktadır. Bilgisayarınız hafızası, kayıt defteri veya harddiskte gördüğü tüm zararlı uygulamaları başarılı bir şekilde ortadan kaldıran Ad-Aware yazılımı bu alandaki en eski yazılımlardandır.

4. BaRıŞ Well-Known Member

Norton 360 kullan Anti-Virüs, anti-spyware, anti-rookit, pishing, güvenlik duvarı, 2 adet sonar koruması, yedekleme, kimlik koruması ve daha sayamadığım birsürü özellik bilgisayarınızda olsun....

Sayfayı Paylaş