En Güzel Kısa Aşk Sözleri

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 24 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. GuNaHKaR Well-Known Member

Gül nedir ki,solup gider.Gün nedirki,gelip geçer.Ateş nedir ki, söner gider. Ama sana olan sevgim sonsuzdur. Ancak "MEZARDA" biter

Hasret kapımda nöbetler tutuyor.. Sevgilim uzak bir $ehirde gözlerim onu arıyor.. Bir ku$ olup gitsem a$sam $u enginleri varsam senin yanına öpsem doyasıya koklasam

Aşk günah olmayacak kadar masum, köle olmayacak kadar özgür, unutulmayacak kadar derin, umulmayacak kadar yakın, tek başına yaşanmayacak kadar takımdır.

Ben seni unutmak için sevseydim sana olan tutkunluğumu kalbime değil günesin çıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım

Dünyada ki bütün çöller bir avuç kalırcasına birer tanecik insan olsalar ve bütün denizlerde ki sular bir yudum kalırcasına birer damla insan olsalar unutma ki tek seveceğim kişi sensin

Gecemin gündüzümden farkı yok alaca karanlık karanlığa ferman yazsam yüzbin satırlık beni bu karanlıktan kurtaracak aydınlık senin o gözlerinde ki sönmez ışık.

O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum

Aramızdaki mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sonsuzluğa giden tüm yollara adını yazdım. Hangi yoldan geçersen geç seni sevdiğimi okuyacaksın

Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen yere düşen yağmur damlalarını tutmaya çalış, tutabildiklerin senin sevgin tutamadıklarınsa benim sana olan sevgimdir

Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici, çekici ve güzelsin ama aranızda tek fark var onlar milyonlarca sen bir tanesin...

Semadaki tüm yıldızlar sönünce,Gözlerinde gecenin yalnızlığını hissedince,İçten içe muhtaç olunca bir dost sohbetine,Unutma ki seni düşünen bir var bu şehirde

Hayallere dalıp gitmem ben,Çünkü tek hayalim sensin benim!Hiçbirşey isteyemem ben
    Çünkü birtek istediğim sensin benim.

Aşkınla sararıp solacak kadar,Sevginle bahtiyar olacak kadar Uğruna canımı verecek kadar
    seviyorum desem inanırmısın ?

Belki hatıralar unutulup gidecek, Belki bu sevgier yok olup eriyecek,Ama şunu unutma,
    Bu kalp sonsuza dek seni sevecek...

Gecenin karanlığında, güneşin ışığında,Suyun damlasında, selin coşkusunda Kimi yanımdasın kimi rüyamda Ama hep aklımdasın sakın unutma...

Bırakma beni sevdiğim gidişine dayanamam, Hasret gözyaşlarımla kendimi avutamam,
    Dönerim dersin ama kadere inanamam, Bıraktığın anılarla sensiz yaşayamam...

Rüzgarın Kemanını Çaldığı Ve Damlaların Pencereye Vurduğu Soğuk Bir Gecede, Yatağına Uzanıp Hayalini Kurduğun Tüm Güzellikler Senin Olsun Sevgilim..

Zamansız yağan yağmur bulutu gibi gelip oturacağım gözbebeklerine ağlayacaksın,bir burukluk duyacaksın vefasız yüreğinde beni unutmayacaksın,bir kabus gibi uykularını böleceğim gece yarısı,nasıl ben senı unutmadıysam sende beni unutamayacaksın.

Canımdaki her nefes nefesine eklensin, içimdeki her nefes hayalinle demlensin, bırak bu gönlüm varlığınla renklensin, sen benim gönlümde yaşadıkça özelsin!

Karanlıkta ışıksız kalırsan eğer beni düşün, O zaman ne karanlık korkutur seni ne de zalim soğuk üşütür. Sevginin sıcak elleri ellerindedir !!

bilirim buz dağı gibidir özlem karanlik geceleride bilirim kulaklarım çınladıgında özleyenim vardır uzaklara ve yine bilirim ki özleyenim ÖZLEDİĞİMDİR...

2. GuNaHKaR Well-Known Member

Sana ilk yalanımı son nefesimde söyleyeceğim sırf yalan olsun diye (SENİ SEVMİYORUM)diyeceğim!…

Beni seven çoktur, şükür anlım aktır, birde sen seversen, dünya bana dardır.

Bana kalkpsiz diyorlar doğru ama;Kalbimin sende olduğunu nereden bilsinler?…

Bir trafik lambasıydım kalbim her gelene geç derdi oysa sen geçerken birden STOP ediverdi.

Aşk bir trafik kazasıdır en yakın hastane nikah masasıdır.

Aşk bir çilek beni unutursan çok çek.

Göz bakar kalp yaşlı sevginin ilk faslı beraber sevince Sen kerem Ben aslı.

Kalp durduğu zaman değil unutulduğu zaman Ölür.

Yağmurun her damlasında sen varsın dilerimki Allah”tan yağmur hep yağsın.

Aşkın ecel olsa yine içerim yolun ecel olsa Korkmam yine geçerim.

Kalpten kalbe giden yolun ilk durağı gözlerdir.

Renlerden maviyi, çiçeklerden gülü, mevsimlerden baharı, ama herşeyden çok SENİ SEVİYORUM…

Ben aşkı;Edebiyatta ezberledim,Kimyada formülledim,Matemaktikte çözdüm ve Türkçe de söylüyorum SENİ SEVİYORUM.

Yarıştım yağmurlarla sabaha kadar Yağdukça ağladım sensin sebebi!…

İlk sevgilim değilsin Affet fakat sonuncu olabilirsin dikkat et!

Aşkımıza nokta koyma bitanem sana kucak dolusu virgül getiririm

Aşkı tadan öğrenci sınıfta kalmaya mahkumdur.

Seni sen olduğun için değil kalbimde yerin olduğu için seviyorum.

Hatırlamak yaşamak kadar güzelse unutulmak ölüm kadar acıdır.

Aşk: bir kişi için felaket, iki kişi için saadet, üç kişi için cinayet!!!

Ben seni asil insanların Sevdiği basit sevgiyle değil! Basit insanların Sevdiği asil sevgilerle seviyorum…

Gözler dudaklardan önce tebessüm ederse o sevgiden şüphe edilmez…

Sen ağlama seni ağlatmak isteyenler ağlasın.

Bitmeyen sevgimi açamaz kimse kalp anahtarım yalnızca sende.

Bir bakış bir bakışa neler anlatır. Bir bakış bir aşığı senelerce ağlatır…

Kemiklerimden Kalem…Derimden Kağıt…Kanımdan Mürekkep Yapıp Seni Seviyorum Yazıp Yollasam Sana Olan Sevgimin Byüklüğünü Hissedebilirmisin?…

Sayfayı Paylaş