En Güzel Kısa Aşk Sözleri Mesajları

Konusu 'Aşk Sözleri' forumundadır ve Seçkin tarafından 27 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. Seçkin Well-Known Member

Aşkını kısaca anlatmak isteyenler için kısa aşk sözleri

Aşık bir adam, sivilceyi gamze görür.

Aşık olmam derken.. Gülüşün rezil etti beni.

Ateşin yaktığından, güneşin hareket ettiğinden, gerçeğin bir yalan olduğundan kuşkulan, fakat benim aşkımdan kuşkulanma.

Bir çift göze aşık ve diğer bütün gözlere körüm.

Bir gülüşüne bu hayatımı feda ederim.

Büyük aşklar ya sonsuzdur, ya da o’nsuz!

Duygular vardır anlatılmayan sevgiler vardır kelimelere sığmayan bakışlar vardır insanı ağlatan insanlar vardır kı asla unutulmayan, işte sen de onlardansın.

Güneşin bile buz tuttuğu yerde eğer bir ışık görürsen, bil ki o benim sana yanan kalbimdir.

Güzelliğin beş para etmez bu bendeki aşk olmasa.

Hadi gökyüzünden senin için tuttuğüm, üzerine tüm duygularımı yüklediğim yıldızı al.

Her yüreğin harcı değildir dokunmadan sevmek.

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydiler. Hepsi gökteydi. Hepsi parlıyordu, ama ben seni güneşim seçtim ve bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim.

Kadının aşkı dilenmez, ele geçirilir.

Konuşulan aşk kolayca bir kenara atılır ama gösterilen aşk karşı konulmazdır.

Mutlu olmak kimin umrunda, sen yanımda ol yeter.

Ne zaman kör ve sağır bir ressam düşen gülün resmini kristal zemin üzerine yapabilirse o zaman ben seni unuturum.

Onunla kavga etmeyi, başkasıyla gülmeye değişmem.

Rüzgar ateş için ne ise, ayrılık aşk için odur; ufak alevi söndürür, büyük alevi ise canlandırır.

Sarhoş olabildikten sonra, hangi şişeden içtiğinizin ne önemi var?

Seni her özlediğimde kalbime bir yıldız çizdim.

Seni ne kadar özlediğimi bilmek ister misin? Sayende bir gökyüzüne sahibim canım.

Seni sevmek yanlislik ise asla dogru olmak istemiyorum turkeyarena.

Sevgi değer vermesini bilmektir. Sevgi birliktelikten sevinç duymaktır. Sevgi bilinçtir.

Tek başıma değilim ben. Ümitsiz aşkım var.

Uzaklıklar küçük sevgileri yok eder büyükleri ise yüceltir.Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp ateşi yükselttiği gibi.

Yüreğimden yüreğine yollar var, hadi benim için uzaklardan bir tebessüm yolla. Dünyada iki tane Gül olsun.

Biri beyaz biri kırmızı. Kırmızı seni sevmediğim zaman solsun. Beyaz beni sevmediğinde kefenim olsun.

Sayfayı Paylaş