En Güzel İyi Geceler Mesajları

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 26 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. GuNaHKaR Well-Known Member

İyi geceler tatlı rüyalar Rabbim c.c. selamı, sevgisi, muhabbeti, rahmeti cümlemize üzerinde olsun. Gecemiz mübarek olsun. MelekIer sizi korusun.

Kalbiniz duayla olsun, gönlünüz huzurlu olsun, yüreğiniz sevgiyle dolsun, geceniz hayır, sabahınız nur dolsun. Hayırlı geceler.

Gözlerinizi kapattığınızda aklınıza ilk gelen şeyin, gözlerinizi hayırlısıyla açtığınızda gerçekleşmesi dileğiyle. İyi geceler.

Geceleri Uzaklara çıgIık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bugece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim. İyi Geceler Herşeyim!

Beyaz bir güvercin gönderiyorum sana, Kanatlarında mutluluk yüreğinde sevgi ve şevkat, Kar beyaz tüylerinde kokun, Ve gagasında iyi geceler öpücüğü Ona iyi bak.

Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim…Seni yaşadığım her gün için yanağına bir buse gonderiyorum huzurla uyu bitanem.. huzurlu ve mutlu… İyi geceler..

Seni seviyorum. Yüreğin doğan güneşi değil batan güneşi seçsin, çünkü doğan güneş eIbet batacaktır ama batan günes yeni umutlarla doğacaktır yarınki gunes senin için bıtanem iyi geceler.

GönIünüz huzurlu olsun, yüreğiniz sevgiyle dolsun, geceniz mübarek olsun. Allaha emanet olun hayırlı geceIer.

Yeni bir günde buluşmak dileği ile hayırlı geceler dilerim. Tatlı rüyalar sevgilim.

Sensiz gecelerden sensiz günlerden bıktım artık. Sabret hayatım iyi günIer bizi bekliyor. İyi geceler canım….

Sayfayı Paylaş