En güzel doğum günü mesajları

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 28 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. GuNaHKaR Well-Known Member

A sevdalım sevdalım üstünde tatlı balım, baban seni vermezse ona çalım atarım. Nice nice mutlu yıllara…

Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk göz bebeğin kadar yakın, umutların gerçek, mutlullukların sonsuz doğum günün kutlu olsun. Bugün dilediğin tüm dileklerinin gerçek, geleceğini oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olsun! Mutlu yıllar..

Ah canım! Yaşlandın mı sen! Merak etme sen tanıdığım en tatlı ihtiyarsın. İyi ki doğdun.

Ak gülüm nazenimsin, ciğerim ezenimsin, beş vakit namaz gibi gönlümde gezenimsin. Nice yıllara sevgili dostum…

Akşam oldu üşiyi, tavuklar ötüşüyi, kız daha evlenmedin, yüzlerin buruşiyi. Nice mutlu senelere doğum günün kutlu olsun…

Akşamdan pilavı pişirdim, gene karnımı şişirdim, çok mani diyecektim ama defteri yolda düşürdüm. Doğum günün kutlu olsun sevgili arkadaşım…

Al şalım yeşil şalım dağlarda dolaşalım, tenha tenha yerlerde, seninle buluşalım. Doğum günün kutlu olsun nice mutlu yaşlara…

Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Doğum günün kutlu olsun.

Arkadaşlar yıldızlara benziyor, birçoğunu her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını bilirsin. Kalbim hep seninle, Mutlu yıllar.

Bal kaymak gibi geçsin bütün yeni yaşların, ok gibi kirpiklerin yay misali kaşların, ceketimin sol cebinde pırlantalı taşların. Doğum günün kutlu olsun.

Belki mutlusun, belki hüzünlü, belki de kırgın ama artık hoş görünün zamanı gelmedi mi? Doğum gününden sonra yeni bir yıla merhaba diyeceksin. Hayatına yeni bir sayfa açman dileğiyle mutlu yıllar.

Beni çözen alim olur, seni çözen şair olur. Doğum günü ya bugün güzel dilekler seni bulur.

Beyaz bir güvercin gönderiyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi, karbeyaz tüylerinde dostluk, kıçında bok var. Seni doğurtan ebenin yanaklarından öpeyim. Doğum günün kutlu olsun.

Bırak düşünmeyi, bırak üzüntüyü, at içinden bütün kötü duyguları. Senin doğum günün bugün üfle hɑdi mumları. İyiki doğdun.

Bilmem hiç yalan dolan, böyle yaşarım ben inan. Sevgim hediyem olsun sana. İyi ki doğdun nice mutlu yıllara.

Bir tutam saçı var biraz da keli, bazı günler normal bazı günler deli, mutlu yıllar sana kahramanım benim, başlasın mı artık şu öpücük seli.

Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir “hayat pastası” yapabiliriz sanırım…. Doğum günün kutlu olsun!

Birini sevmek istiyorsan elini yüreğine koy. Yok istemiyorsan nedenini bir kere kendine sor. İyiki doğdun.

Bu yaşında mutlulukların en iyisini yaşar, başarının merdivenlerini rahatlıkla çıkarsın ve umarım yüzün hep güler, mutluluğunu hiç yitirmezsin. Mutlu ve neşeli olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun!

Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun en farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj. İyi ki varsın…

Bugün geride kalan bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Bugün mutlu olursun, dertlerini unutursun. Doğum günü bugün senin daha ne diye somurtursun.

Canım arkadaşım iyi ki doğdun. Sağlık, başarı, aşk, mutluluk kısacası hakettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun!

Dalgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide, ben de bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun..

Deniz değil ki gönlüm dalgaları kıyıya vursun. Doğum gününü unutmadım haberin olsun. Seni seven arkadaşın…

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Nice Yıllara.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun!

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara...

Doğduğun o muhteşem gün bulutları aşarak, adeta bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayatımıza. Hep sevgiyle yaşa! Nice mutlu yıllara.

Doğmanın bedeli ölüm, gençliğin bedeli yaşlılık, sevginin bedeli fedâkarlık, dostluğun bedeli paylaşmaksa; bugünün bedeli hatırlanmaktır. Doğumgünün kutlu olsun.

Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım. Allah hep gönlüne göre versin mutlu yıllar.

Doğum gününün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle nice yıllara..

Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun. Doğum Günün Kutlu Olsun.

Eğer yanında olsaydım sana sımsıkı sarılır, her yeni yaşında gözlerindeki ışıltının devam etmesini diler yanağına kocaman bir öpücük kondururdum. Doğum günün kutlu olsun.

Elma dala asılsın, arkadaşım nasılsın, geçirdiğimiz o günler romanlarda yazılsın. Doğum gününde burnun kapıya kısılsın. Nice nice yıllara…

Elma suyu portakal, doğum gününde hoşça kal. Seni hiç unutmayacak arkadaşın doğum gününü kutlar…

Geçmişe bakan geleceği göremez. Geleceği göremeyen ilerleyemez. Hayatta hep emin adımlarla ilerle. İyi ki doğdun.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler..

Geleceğini oluşturarak yaşamını belirleyen her yeni günün bir öncekinden daha güzel, arzularına uygun ve mutluluk getirecek şekilde olmasını dilerim. Nice güzel doğum günlerine.

Gelemedik ama unutmadık da; Doğum günün KUTLU OLSUN, Tüm güzellikler seni bulsun! NiCE YILLARA

Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk sadece senin olsun... O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun... Doğum günün kutlu olsun Sevgilim...

Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz, IMF"deki kadar bol paralı bir ömür dileğiyle. Mutlu yıllar.

Güzel bir yaş diliyorum sana. Mutlu bir gelecek. Gülümseyen gözlerinle… İyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun.

Güzellik insanın içinde, önemli olan onu görmekte. Görmek de değil aslında bakmasını bilmekte. İyiki doğdun. Doğum Günün Kutlu Olsun!

Ha üç eksik ha beş fazla, saysan ne olur saymasan ne, mumlar söndü haydi gazla, kessen de olur kesmesen de. Nice yıllara arkadaşım.

Hayat öyle bir oyundur ki ne rolü var ne sahnesi. Doğum günün kutlu olsun arkɑdaşının bir tɑnesi.

Hayatımın tek gerçeği, gönlümün son kraliçesisin. Bugün çok özel çünkü sen doğdun. İyi ki doğdun.

Hayatın gökkuşağı gibi olmalı rengarenk, renkli başarıların yıldızlar kadar bol yüzün hep gülücük dolu olsun doğum günün kutlu olsun.

Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın kutlu olsun.

İnsanlar tek bir şey düşünmez çok şey düşünür. Düşündüklerini gerçekleştireceğin bir yıl olsun. İyi ki doğdun.

İnsanoğlu çiğ süt emer, birbirini boşuna üzer, üzdüğünü fark etmez ama üzülen de affetmez. İyi ki doğdun…

İyi ki doğdun, iyi ki varsın... Sevgi ve mutluluk dolu daha nice doğum günleri dilerim...

Küçük bir cenindin zamanında fetüs oldun, embriyo oldun, bu hale geldin iyi ki doğdun…

Nasıl şöyleyim bilmiyorum. Meraklandırmak da istemiyorum. O yüzden hemen seni çok seviyorum ve doğum günün kutluyorum.

Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle... Doğum günün kutlu olsun sevgilim...

Saatlerdir parlak bir fikir arıyorum sana hoş bir mesaj yollayabilmek, pırıl pırıl bir yaşam dileyebilmek için. Doğum günün KUTLU OLSUN!

Sağlık başarı, mutluluk, aşk seninle olsun, sende hep benimle ol! MUTLU YILLAR

Sağlık, Mutluluk, Huzur ve Başarılar seninle olsun, Doğum Günün Kutlu olsun.

Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır... Sen benim hayat ışığımsın... Varlığımın tek nedeni, doğum günün kutlu olsun...

Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan.. Bil ki unutulmadın.. Doğum günün kutlu olsun.

Sana daha nice mutlu yıllar, ömür boyu huzurlu, stressiz ve mutlu bir yaşam diliyoruz.. Doğum günün kutlu olsun..

Satırları yazarken gözlerimden yaşlar akıyor damla damla. Ben seni unutmadım, sen de beni unutma. Acılar birlikte unutulsun, Doğum günün kutlu olsun..

Sen benim mutluluğum, hayatımın en güzel varlığısın... Doğum günün kutlu olsun..

Senden yok bir tane daha bu dünyada. İyi ki doğdun. Nice mutlu yıllɑrɑ…

Seni çok seviyorum aşkım... Bugün her gününden daha özel ve güzel geçsin... Doğum günün kutlu olsun.

Sevgili dostum, yeni yaşındɑ her şeyin gönlünce olması dileklerimle. Seni seven tek ve kadim dostun.

Sözde değil özde olmalı sevgiler, sözle değil yürekten verilmeli hediyeler. Doğum günün kutlu olsun.

Şu hayatta eşsiz bir güzellik varsa o dɑ kalbindedir! Yaşamın bundɑn sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun..

Tanıdığım en tatlı insansın, eşsiz bir dost, çok süper bir arkadaşsın. Unutma ki çok da farklısın, hani Tarkan diyor ya sen başkasın! Nice yıllara…

Yapraklara dallara, yeşillere allara nice mutlu yıllara, iyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun…

Yaşam dolu yaşlara, bakım yap azcık saçlara, bugün doğum günün senin hadi süslen gidelim barlara…

Yaşananlar güzeldir mazide kalsa da, doğum günün özeldir. Herkes hatırlamasa da… Seni çok seviyorum doğum günün kutlu olsun…

Yeni bir sɑyfaya güzel hikɑyeler yazman dileğiyle. İyiki doğdun…

Yeni bir yıla başlarken, mumları üflerken, dilek tutarken, bizleri unutma lütfen. Doğum günün mutlu olsun.

Yeni yaşını kutla eski yaşını şutla… En taze, sağlıklı, mutlu günler senin olsun. Nice nice yıllara doğum günün kutlu olsun…

Yeni yaşının sana sağlık, mutluluk ve huzur vermesi dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.

Yılların sormadığı, yolların yormadığı, arkadaşların unutmadığı bir ömür için bu doğum günün yeni bir başlangıç olmasını dileriz. Doğum günün kutlu olsun.

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı... Sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin... İyi ki doğdun birtanem...

Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Doğum günün kutlu olsun.

Zaman çok kısa, her yeni yaşında mutluluğa uçarak ulaşmanı, bu hayati tüm güzellikleriyle yaşamanı istediğimi bilmeni istiyorum. Nice yaşlara, doğum günün kutlu olsun.

Zor anlarımda çıkıp geldin. Derdimi dert bildin. Canımı emanet ettim. Bir kere bile beni mahvetmedin. Sana sonsuz teşekkürler can dostum. Doğum günün sana tüm zorluklarını unuttursun. İyi ki doğdun kardeşim.

Sayfayı Paylaş