En Güzel Dini Doğum Günü Sözleri

Konusu 'Dini Sözler' forumundadır ve EmRe tarafından 31 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. EmRe Well-Known Member

Eşe Dosta Arkadaşa Akrabaya Sevgiliye En Güzel Dini Doğum Günü Tebrik Sözleri;

• Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk göz bebeğin kadar yakın, umutların gerçek, mutlullukların sonsuz doğum günün kutlu olsun ve Cenab-ı hak bundan sonraki hayatını da mübarek etsin.

• Allah (c.c) bundan sonraki hayatınızı da mübarek etsin. Doğumunuzun sene-i devriyesini tebrik ederiz. Nice mutlu yıllara….

• Allahtan Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinden bugünü tebrik ediyorum.

• Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye... Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım "harika bir yıldı" dersin.. Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerinin gerçek olması. Geleceğini oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olsun! Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice hayırlı yaşlara...

• Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken Cenab-ı Hak'dan sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

• Cenab-ı hak bundan sonraki hayatınızı da mübarek etsin. Doğumunuzun sene-i devriyesini tebrik ederiz. Nice mutlu yıllara…

• Cenab-ı hak’tan huzurlu bir ömür geçirmeni temenni ederim. Doğum günün bundan sonraki hayatında sana huzur getirsin.

• Dileğim Allahtan bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinden bugünü tebrik ediyorum.

• Doğan her gün senin için doğsun iki gözüm… Kalbimin doğumuyla beraber tüm doğum günlerin için…

• Dünyada eşsiz bir huzur varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun.

• Geleceğini oluşturarak yaşamını belirleyen her yeni günün bir öncekinden daha güzel, arzularına uygun ve mutluluk getirecek şekilde olmasını dilerim.. Nice güzel doğum günlerine…

• Güneşin pembeliğiyle doğanın saflığıyla süzülen herhkese nasip olmayan mutluluk denen o güzel duygunun hep seninle olması dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.

Sayfayı Paylaş