En Güzel Çiçekli Sözler

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 28 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. GuNaHKaR Well-Known Member

Bir umut vardır hiç tükenmeyecek,bir hasret vardır çekilmeyecek, birde ölüm vardır, bir gün elbet gelecek ama sana olan sevgim ne ölecek ne de bitecek

Kahvaltı hazırladım sana da gönderiyorum, umut dolu omlet, haşlanmış sevgi, bir dilim tutku ,seni seviyorum reçelive bir de yalnızlık demledim kaç şekerli olsun?

Sen, kalbime giren bir sevda kurşunusun,Seni, ya orada bırakacaklar,Ya da, çıkarırken canımı alacaklar aşkım...

Her mevsim kalbimde kır çiçeğim benim Dualarım sana gözbebeğim benim Ölsem de vazgeçmem tek dileğim benim Sen benimsin ben de senin Sonsuza kadar yemin ederim

Yaşadığım her an,Seni özlemeye itiyor beni,Ağır geliyor yokluğun,Beklediğimsin, özlediğimsin, özlemimsin...

Sen bir pınarsın içilen ama kanılmayan, Seveni yanıltmayan, sevince yanılmayan, varlıgına doyulmayan, yokluğuna dayanılmayan..

Canımdaki her nefes nefesine eklensin, içimdeki her nefes hayalinle demlensin, bırak bu gönlüm varlığınla renklensin, sen benim gönlümde yaşadıkça özelsin

Sen güllere özenme güller sana özensin.Üzme tatli canini sen güllerdende güzelsin. Sevgi kadar özgür Özgürlük kadar özelsin. Bir gülsen dünyalara bedelsin.

Hasretinle dağları deleceğim,Bu aşkla kendime geleceğim,Bir ömrüm daha olsa inan,Yine bir tek seni seveceğim

Ne zaman tutsam ellerini, Gözlerimin önünden mevsimler geçer, Ne zaman gözlerin gözlerime değse, Samanyolu’nda bir yıldız düşer...

Sıkıntı çekecek kadar gücüm acı çekecek kadar sabrım kalmasa da Seni sevecek kadar kalbim her zaman vardır. Hani dağlarda dört mevsim erimeyen kar olur ya; yokluğunda yüreğimden eksilmeyensin sevgi...

Çarşıda kaybolan çocuğun elinde soğuyan anne sıcaklığı hızıyla ayrıldın benden, Oysa ben çay bardağında bırakılan dudak payı kadar bile ayrı kalamam senden…

Adını kalbime aşkla süsledim,Yıllar yılı bir tek seni düşledim,Bilmem ki nasıl bir günah işledim,Selamın geliyor sen gelmiyorsun...

Yedi ayrı iklimden,Yedi çeşit arı getirseler,Yedi çeşit arı,Yedi ayrı çiçeği dolaşsa,Yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz...

Sen yemeğimin tuzu, yüreğimin buzu, anasının en güzel kızı... Sen kalbimde en tatlı sızı, sen bütün varlığımın sevimli hırsızı... Sen sevdikçe sevilesi övdükçe övülesi, öptükçe öpülesi, aşık oldukça olunacak aşkımsın

Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır...

Sayfayı Paylaş