En Etkileyici Aşk ve Sevgi Mesajları

Konusu 'Aşk Sözleri' forumundadır ve SeçiL tarafından 29 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. SeçiL Well-Known Member

Aldığım nefes yarım, kesildi can damarım. Söyle bana bir tanem sensiz nasıl yaşarım?

Aşk dudaklarda kahkaha değil, gözlerdeki yaştır. Maksat sevgi uğrunda ölmek değil, uğrunda ölecek sevgili bulmaktır…

Aşk kaçmak çok kovalamayı, görmekten çok düşünmeyi, sevmekten çok özlemeyi sever ve AŞK öyle haindir ki nerede imkansız var onu seçer.

Aşk karşındakini bulunmaz Hint kumaşı sanmanla hıyarın teki olduğunu anlaman arasında geçen zamandır Kalbim seni unutacak kadar adi ise ellerim onu parcalayacak kadal asildir.

Aşkı seven değil sevipte ayrılan bilir…

Aşkı Tadan Öğrenci Sınıfta Kalmaya Mahkumdur…

Aşkımıza Nokta Koyma Bitanem Sana Kucak Dolusu Virgül Getiririm…

Aşkın gözü kördür kime çarpar bilinmez…

Ben Cesurum Cesur Olduğum Kadar Sana Kulum Sevdiğim…

Ben Yolumu Çizdim Ya Sen Yada Ölüm!…

Ben, bir insanı sevme cesareti gösterdim; sen ise, bir “insan olma” cesaretini bile gösteremedin…

Bilki Senden Ayrıldığım Zaman Kıyametim Geldi Demektir…

Bir silahım olsaydı, bir silahım Yoksulluğu şakağından, kaybetmeyi kalbinden, ve sensizliği alnının tam ortasından vururdum.

Bir silahım olsaydı, Yoksulluğu şakağından, Kaybetmeyi kalbinden, ve sensizliği alnının tam ortasından vururdum.

Bitti Diye Üzülme Yaşandı Diye Sevin…

Bulutlara yökledim hasretimi, rüzgarlarla yolladım sevgimi, yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla küçük melekler gönderdim seni öpmeye! geldilermi?

Çok şey var yapabileceğim, bulutlar çıkmasalar yoluma…

Dostlar ırmak gibidir, kiminin suyu az, kiminin çok… Kiminde ellerin ıslanır yalnızca kiminde ruhun yıkanır boydan boya.

Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgarlara, fısıldasınlar seni ne çok sevdiğimi ve özlediğimi..

Dünyada bırakacağın en buyuk miras durustluktur

Gecenin karanlığı cehennemin sıcaklığı unut artık ayrılığı Ölümüne sevmedikmi???

Gerçek sevgi mutlu etmesini bilendedir…

Gül yağmur görmemişki Yağmurun kıymetini bilsin…

Hayat ve yaşadıklarını bir okyanus gibi düşün…. Çılgın ve deli dalgalara isteyerek girmezsin… Durgun sular kendini belli etmez ve ne zaman coşacağını sen bilemezsin.”

Hayatta üç şeyi sevdim; Seni, kalbimi, ümit etmeyi…Seni sevdim, sensin diye, Kalbimi sevdim, seni sevdi diye, Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye…

Korkunç uçurumlara bırakmak kendimi, uçsuz bucaksız denizlere atmak isterdim kendimi ama içimde sen varsın ya sana bişey olursa?

Ne Senin Aşkına Muhtaç Nede Senin Esirin Olacağım…

Ne zaman sağır bir ressam bir gülün kristal bir zemin üstüne düştüğünde çıkardığı sesi resmederse o zaman benim için değersiz olursun

Ölümü Sevdiren Hasret Hasreti Sevdiren Gurbet…

Rabbim Beni Baştan Yarat Ayaklarım Hep Ona Gidiyor…

Rüzgara hakim olamıyorsan yelkenlerini ona göre ayarla ve unutma ki hayat karşılaştığın güçlüklerle değil gemiyi limana getirip getiremediğinle ilgilenir Bir silahım olsaydı, bir silahım …

Sen Ağlama Seni Ağlatmak İsteyenler Ağlasın…

Sen Benim İlk Aşkım Son Durağımsın…

Sende Seversen Bilirsin Seni Nasıl Sevdiğimi!…

Seni düşünür, seni özlerim, sevgilerin özlemlerin derinliğinde ne olur kır şeytanın bacağını birkez beni hatırla , bir sonbahar serinliğinde… Seni , senden uzakta , sensiz ,seninle yaşıyorum.

Seni Sevmek Suç İse Ben Bu Suçu İŞLERİM!!!…

Seni unutmakmı dedin sus günaha girdin!…

Seni yıldızlara benzetiyorum yıldızlar kadar parlak,yıldızlar kadar ulaşılması zorsun ama yıldızlar milyonlarca sen bitanesin

Yalancı Baharın Yaban Gülü Sevgilim…

Yaprak döken gençliğimin satır aralarında altı kırmızıyla çizilmiş ve tırnak içine alınmış suskunluğumun baş harflerisin.

Yaşamak güzel ama sen olmadan asla!!!

Sayfayı Paylaş