En etkileyici aşk mesajları

Konusu 'Aşk Sözleri' forumundadır ve Seçkin tarafından 28 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. Seçkin Well-Known Member

Sevgilinizi dahada etkileme için ona küçük süprizler yapabileceğiniz birbirinden güzel kısa aşk sözleri;

* Altından kupan da olsa kuru çeşmeden su dolmaz, İnsan ne kadar aşık olursa olsun maşuku olmazsa hiçbirşey olmaz!

* Artık merak etmiyorum neredesin, kimlesin… Bildiğim tek şey sen de herkesten birisin

* Aşk"ın hiçbir sıfata ve tamlamaya ihtiyacı yoktur. Başlı başına bir dünyadır Aşk! Ya tam ortasındadır,merkezinde… Ya da dışındasındır, hasretinde!…

* Aşkın ilk soluğu mantığın son soluğudur. En sürekli aşk karşılığı olmayan aşktır. Sen benim en sürekli nefesimsin..

* Aynaya bakınca kendimi değil kocaman bir yürek . Ve o yürekte ondan da büyük bir sen gördüm.

* Baktım da sana kırgın değilim, küskün değilim. Kısaca ben artık sana HİÇBİRŞEY değilim

* Bal Gözlüm benim Cennetim benim Yalan Dünyadaki Tek Gerçeğimsin, Dünyadaki tek Gerçeğim Oldun yalan Dünyayı Unuttum…

* Beklenilen gün gelecekse çekilen çile kutsaldır. Ben seni beklemekten değil kavuşamamaktan korkuyorum.

* Ben dilek tutmadım hiç.. Hep dua ettim “Ömrüm ömrün olsun” diye…

* Ben sensiz geçen günlerime yanarken, belki sen bensizliğe sevineceksin.. Ama şunu unutmaki birtanem; birgün sen de SEVECEKSİN.

* Beni de götür yanında.. Sorarlarsa başımın belası dersin.

* Beş dakika Sarılıp koklamak için ömrümü yoluna kurban Edeceğim Biri var...

* Bir çerçeve astım odama içi boş önemi yok, neden diye sorma neye baksam seni görüyorum nasıI oIsa…

* Bir gece titreyerek uyanırsan Bil ki resmini öptüğüm andır… Bir gün yaşlar süzülürse o güzel gözlerinden Bil ki bir tanem yokluğundan öldüğüm andır…

* Bir gül olmak isterdim, dalımdan koptuğum an yalnız senin için kopayım ve yalnız senin avuçlarında solayım diye bir tanem…

* Bir gün sen oImaz isen yanımda biI ki ben o gün can veriyorum demektir, sensizIik benim için hayat değiI öIüm demektir, bana hayat verdiğin için teşekkür ederim bebeğim.

* Bir şiir yaz bana içinde alabildiğince mutluluk olsun ayın gölgesinde unutulan sevgi tohumlarıyla yeşere dursun veya bir şarkı söyle özlemimdeki sevgiliyi anlatsın yağan yağmurlarla ıslanan bedenimi parlayan gözleriyle kurulasın.

* Boşuna Arama Beni Sevgili. Ben aşkın bittiği yerdeyim. Unutmaya çok yakın, üzüntüden uzak bir yerdeyim ben artık. Şimdiye kadar yaptığın her hatayı, uğradığım her haksızlığı sindirmeye çalışıyorum burada. Gözümün önüne perde çeken sevgin bittikten sonra gördüklerime şaşırıyorum. Farkına varmadığım, anlamadığım, uğramadığım her haksızlık şimdi karşımda. Lütfen sessizce çık git hayatımdan.

* Böyle basit bir dünyada sen benim için çok özelsin

* Bulutlara yükledim özlemimi; şimşeklerle çaktırdım sevgimi; Yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla; küçük melekler gönderdim seni öpmeye geldilermi?

* Bütün güzel şeyler sabırdan sonra gelir. Sabrediyorum ki GEL diye..

* Çektiğin acı kadar olgunlaşır insan diyorlar, olgunlaşa olgunlaşa çürüdük bilmiyorlar..

* Çok” sevilmeye değil, “hep” sevilmeye ihtiyacım var

* Dudaklarını alkole mi bandırıyorsun ; Gülüşün sarhoş ediyor beni ..!

* Dünyanın 7 Harikası biLe Senin yanında Değersiz Kalır Aşkım Sen Benim içimdeki Dünyamın Tek Harikasısın!

* Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı asla sabah olmazdı...

* Ey canımın sahibi yar.. Sen yanımda turkeyarena olduktan sonra kaybettiklerimin ne önemi var?

* Gitme diyebilecek kadar güçlü olmalı insan, Çünkü kimse kaybettiklerini unutabilecek kadar güçlü değil.

* Gökyüzünde bir yıldız gördüm sen zannettim. O yıldız senin göğe yansımamış, bunu gözlerine bakınca fark ettim.

* Güller Hep Ellerinde Açsın Ama DikenIeri Batmasın. Sevda Hep Seni BuIsun Ama Seni YaraIamasın. MutIuIuk Hep Yüreğine DoIsun Ama Beni Unutturmasın.

* Gülü gülene ver, kalbi sevene ver, sevmek güzel şey kıymet bilene ver.

* Hani kitap okurken bir sayfada bir cümle geçerde açıp açıp okursun ya işte sende benim o takılı kaldıgım cümlemsin.

* Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

* İnan kendime değil sana üzülüyorum. Bir daha asla bu kadar sevilemeyeceksin!

* Keşke seni kopyalayıp yanıma yapıştırabilsem.

* Kirpiklerine kadar sevdiğim insan, varlığına elhamdülillah.

* Küsmek ve darılmak için bahaneler aramak yerine, sevmek sevilmek için çareler aramak yakışır insana…

* Nisan yağmuru yılanın ağzına düşünce zehir, midyenin ağzına düşünce inci olurmuş. Sen neyin yağmurusun ki yüreğime düşünce HERŞEYİM oldun!…

* O kadar masum sevdim ki seni, gözlerine bakarken bile utandım..

* Oysa ben ne zaman yeni bir kalem alsam kırtasiyeden.. Onu hep senin isminle denedim..

* Önce umut verdin.. Sonra bir harflik değişiklik oldu hayatımızda.. UNUT dedin

* ÖyIe bir seveceksin ki, yüreğinden kimse ayıramayacak. Ve öyIe birini seveceksin ki, seni gözIeriyIe biIe aIdatmayacak.

* Öyle çok kelimelere gerek yok, Sessizliğimin sesi, Dualarımın aminleri ol yeter..

* Sahilde oturmuş denize bakan içtiği sigarayı tersten yakan yakasız gömleğe kravat takan bir isyankar görürsen beni hatırla.

* Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum.

* Sarı giyer güneş olursun, turkeyarena Mavi giyer deniz olursun, Siyah giyer matem olursun, Kimbilir belki bir gün, Beyaz giyer benim olursun.

* Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim. Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen…

* Sen ve sevgim, süresiz bir ɑyrılık ızdırɑplɑr, işkenceler bu “sensizlik” o gülen yüz, o gɑmzeler, siyɑh gözler dɑhɑ neler şɑrkıdɑ sen, şiirde sen, bestede sen, velhɑsıl sen sen sen!

* Sen yaşadıkça keşfedilen Bir Dünyasın benim için Aşk Çiçeğim Seviyorum Seni Herşeyim.

* Sen, sen ol kelimelere fazla takılma. Aşk diyarında dil zaten hükmünü yitirir. Aşık dilsiz olur.

* Seni dünyada seven on kişi varsa bunlardan biri benim seni dünyada seven beş kişi varsa bunlardan biri gene benim seni dünyada seven bir kişi varsa o mutlaka benim seni dünyada seven hiç kimse yoksa bil ki ben ölmüşüm.

* Seni nekadar sevdiğimi öğrenmek istersen vur kır kalbimi kalbimden akan kan yazacaktır ismini o zaman anlarsın sana olan sevgimi.

* Senin için O kim dediler? "Hayattaki Gülen Yüzüm" dedim...

* Seninle olmanın en güzel yanı ne biliyor musun? Elin elime değmeden avuçlarımı terleten sıcaklığını taa içimde hissetmek. Can Yücel

* Sevdim işte.. Gözlerine bakarken de, ellerine hasretken de sevdim seni..

* Şimdi git! Her şeyi böylece bırak. Beni bana bırak. Ben sararım yaralarımı. Sana ihtiyacım yok artık. Daha fazla yalana, acıya ihtiyacım yok. Unutmanın peşindeyim ben. Seni, yaşadıklarımızı, yaptıklarını, uğradığım haksızlıkları unutmak istiyorum sadece. Çünkü ancak o zaman mümkün olacak tekrar benim için yaşamak…

* Tıka basa sevmişim seni. Ağzımı her açtığımda; Dudaklarımdan kelime kelime dökülüyorsun !.. Eksilmenden korkuyorum !.. Ne mi yapıyorum ?.. Konuşmuyorum, yazıyorum.

* Yıldızlar gökyüzünde kayarken, melekler ise oynaşırken, sen ise dalıp beni düşünürken, seni daima kalbimin derinliklerinde izleyeceğim..

* Yüreğim kan ağlarken gülmeyi öğret bana, İçimde volkan kaynarken bir damla su ver bana. Benim ol, canım ol hayat ver hayatıma..

* Zira, benim gökyüzümde senden başka bulut yok...

Sayfayı Paylaş