En Anlamlı Damar Aşk Sözleri

Konusu 'Aşk Sözleri' forumundadır ve SeçiL tarafından 12 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. SeçiL Well-Known Member

* Sensiz olacak bir hayatı istemem garip dünyamda, sensizliği yediremem kendime dinletemem kalbime! Sen benim ilk ve Son aşkımsın, sen istemesende!!!

* Uzaklıklar biter sevince, önemli olan kalpler bir olsun her iki yürekte, ben seni bekliyorum umut dolu hayallerimle, haydi tut ellerimi bitsin bu işkence...

* Gururuma değil sana yenildim, gözyaşlarımın tek sebebi sensin vicdansız sevgilim.

* Sana bağlanmak hayata sıkıca tutunmaktır, seni beklemek yarını ümitle beklemek gibidir sevgilim

* Yorgun gözlerimin canlı renkleri sensin, üşüyen ellerimin sıcaklığıdır ellerin, bir gülüşün yeter sevgilim, Sensin benim Cennetim!

* Sen olmasaydın ben yaşayamazdım, sen olmasaydın aşk nedir anlayamazdım, tek nefesim sensin benim, sensiz derbederim sevgilim

* Sensizlikmi zor olan, yoksa senin yaşadığını bilerek sensiz yaşamaya devam etmekmi zor olan hangisi daha çok acı veriyor bilmiyorum

* Bilirimki sensizlik ölümdür bana, bilirim ki gözlerin gözlerimde olmaz ise haram olur bu dünya bana göremem sensiz hayatı yalnızlığımda...

* Zaman ömrümü alıp gitsede sessizce, seni kalbimden alamayacak yeminliyim aşkımın üstüne

* Dertlerim deniz misali durgun ve sessiz, her sessizliği acılar içinde boğuyor nefesimi ve her nefesimde çığlıklarım yükseliyor sensizliğe

* Bu kalp sensiz atmasını bilmiyor, bu beden sensiz sıcaklığı hissetmiyor, gözlerimde hayalin var aglasamda silinmiyor

* Güzel Sözleri Değil Seninle Güzel Olabilecek Sözleri Yazıyorum Sana Birtanem, Sen Kelimelere Anlam veren güzelliksin!

* Seni düşünürken ya bir tebessüm yapışıyor yüreğimden yüzüme , ya gözlerim dayanamıyor ölümcül hasretine baktığım herşey gördüğüm hiç bir şey sana benzemiyor. Hiç bir acı hiç bir hasret seninki kadar ölümcül olamıyor..

* Günesin buz tuttugu yerde bir alev görürsen, Bil ki o yalniz senin için yanan kalbimdir.

* Bu dünya yalanci bir dünyadir, gözleri görmeyen asik olandir, gördüklerimizin hepsi yalandir, Allah'im bu yolcuyu uyandir.

* Sensizliği kabullenemez gözlerim, gözyaşlarım sel olur sensizliğe kaybolurum, sözlerim mühür olur meçhul yarınlara yol alırım!

* Benim Can damarımdır senin gözlerin, gözlerinde bir yaş olmak isterim, o gözlerde hayata seninle bakmak isterim, sen tek hayatımsın ne olur anlar sevgilim

* Her gece düşünürüm seni, belki özlersin dönersin geri, seni unutamadığımı biliyorsun vefasız sevgili, haydi yeniden tut ellerimi!

* Sana yazdım sözlerimi sadece sana! Sensizlik Olmuyor çekilmiyor bu yalan Hayatta! Al herşeyim senin olsun, sensiz bu dünya bana haram olsun!!

* Bugün gözlerimin hayata küstüğü gündür, bugün nefes alırken aldığım nefes ile boğulduğum tek gündür, bugün Sensizliğimin ilk günüdür..

* Ayrılığın tadını sen gidince anladım, sensizliğin kahrını gözyaşlarımla suladım, belki bir gün dönersin diye kalbime bir umut bağladım, umudumun adı sensin kalbimden çıkaramadığım.

Sayfayı Paylaş