En Anlamlı Baba Sözler

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 15 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. GuNaHKaR Well-Known Member

Bize Bu Alemde baba Derler, Çeketimiz Omuzumuzda Gezeriz Alemde, Büyüğümüze Saygımız Küçüğümüze Sevgimiz Vardır, Seviyorsakda Bir Sebebi vardır.

Mezara gidiyor yine bir genç belli aşkın kurbanı olmuş bu genç sevmiş bir insafsızı kara sevda bu yoktur dermanı.

Her genç delikanlının bir sevgilisi olabilir ama, Her genç kızın bir delikanlı sevgilisi olamaz…!!!

Sen benden ayrılmaya karar verecek kadar küçüldüysen Ben senin uğrunda ölümü göze alacak kadar büyüdüm demektir…

Küçükken Düştüm Sokaklara Bilmezdim Sevgiyi Alemi Babalar Büyüttü Beni Şimdi Oldum Alemin Efendisi.

Baba derler bana bu alemde alemde ismimiz var belli, seviyorsan birde güzeli, kaliten vardır seviyeli.

Alemin Yönetmeni benim Ben yazarım Sen Yazdıklarımı Oynarsın.

Aldanma Hayatın Cilvelerine Herşey Bahane Görünüşüm Serseri Ama Gönlüm Şahane.

Yaşamak İçin Yalvarmadık Ölmek İçinde Yalvarmayız.

Karakolları evim belledim, beylik silahımı şerefime yazdım, sevgimi kalbimde taşıdım, şefersizlerle hep ben savaştım.

Kahvelerde Dostlarımız, Alemdedir Aşkımız, Güzelim Biz Delikanlıyız Yoktur Yalanımız.

Biz Dinimizi Bilir imanımızın gücüyle Hareket ederiz, Güzelim Biz Sevdikmi Dularımızla Yaşarız Sevenlerimizle ölürüz.

Kimine göre adamız, kimine göre yalanız. Hepiniz rahat olun biz adamına göre muamele yaparız…

Derdi Olanın Derdini Dinleriz, Dert Çıkaranın Derdi Oluruz. Dalımızı Kıranın Ağacını Kökünden Sökeriz. Milletin Etiket Olduğu Yerde Fiyatı Biz Koyarız.

Sayfayı Paylaş