E Vitamininin Cilde Faydaları

Konusu 'Cilt Bakımı' forumundadır ve yagmur tarafından 4 Şubat 2010 başlatılmıştır.

1. yagmur Well-Known Member

e vitamini cilde nasıl uygulanır, e vitamini cilde sürülürmü, e vitamini cilt bakımı, cilde e vitamini sürmek, cilde e vitamini kapsülü
    Cildi güzelleştirir. E vitamini bir antioksidandır. Cilt üzerinde iltihap giderici etkileri vardır. Cildi nemlendirir. Cildin yumuşak ve pürüzsüz olmasını sağlar. Hücrelerin ömrünü uzatır, onları iyileştirir. Ayrıca E vitaminin akne, egzama, sedef gibi cilt rahatsızlıklarına karşı etkili olduğu da bilinmektedir. Güneş yanıkları için de tedavi edici özelliği bulunmaktadır.turkeyarena.net E vitamini cildinizi çevresel hasara ve diğer tehditlere korumak açısından büyük önem taşımaktadır. E vitamini aynı zamanda dokuların oksijen almalarını sağlar ve vücudunuzdaki A vitamini seviyelerini yükseltir.

2. SeçiL Well-Known Member

bu E vitaminini eczanelerde satılan ampulleri direk cildimize sürsek zararı olumu acaba yada başka nasıl kullanabiliriz

3. GamZe Moderator

evigen ampul yüzde tüylenme yapıyormuş galiba, iyice araştırda kullan bence

4. umay0104 Well-Known Member

ben yaklaşık 1 aydır kullanıyorum cildim daha pürüzsüz ve canlı görünüyor. evigen amp yani kas içi yapılırsa o zaman vitamin oldugu için hormonları etkileyerek tüylenme yapıyormuş ama yüze dışardan lokal olarak sürüldügünde tüylenme yapmayacagını söyledi dermatolog

Sayfayı Paylaş