E m e g e s a y g ı

Konusu 'Yönetim Odası' forumundadır ve KEYIFE tarafından 10 Mart 2009 başlatılmıştır.

1. KEYIFE New Member

EDITÖRLERE MESAJ YOLLADIGIM HALDE HENÜZ BANA GERI DÖNÜLMEMISTIR O ACIDAN BURADA YAYINLAMA GEREGI DUYDUM. AYRICA BU ISI YAPAN MODERATÖR e DURUM ILETILMISTIR.GEREKLI DÜZELTMENIN YAPILMASI ISTEKTIR.
    TORBA FOTO GALERI
    EMEK VEREREK YAPMIS OLDUGUM
    VE HALENDE YAPMAYA DEVAM ETTIGIM
    KENDI OBJEKTIFIMDEN TORBADAN KARELER
    CALINARAK VE DE ÜSTÜNE KENDI ADLARINI YAZARAK BASKA BU YAYINLANMAKTA OLDUGUNU
    FARK ETTIGIM ICIN BIR SÜRELIGINE
    GALERIYI KAPATMIS BULUNUYORUM.
    EN KISA ZAMANDA ÖNLEM ALARAK TEKRAR YAYINLAYACAGIM.
    ..
    ACMIS OLDUGUM EMEGE SAYGI SAYFASINI
    ZIYARET EDINIZ VE
    HER KONUDA
    EMEGE SAYGI DIYORSANIZ
    YORUMLARINIZI BEKLIYORUM

sayin moderator,
    SITEMDEN IZINSIZ VE KAYNAK GÖSTERMEDEN ALMIS OLDUGUNUZ 3 ADET FOTOGRAFIMI YAYINDAN KALDIRMANIZI ISTIYORUM.
    1. / 3. VE 6. KARE (Torba in Bodrum)

ÖNEMLI EK BILGI

- Başka internet sitelerinden resim kopyalayıp YAYINLAMAK YASAKTIR
    Ayrıca Google’daki resimler de telif hakları kanununa göre korunmuştur.
    - Resimleri çekenin (yaratıcı) ve/veya resimde gözüken kişilerin onayına sahip OLMAK GEREKIR.
    - İnternet sitelerinde yayınlanmasında bir sakınca olmadığı açıkça belirtilmiş olan "Free Pics" IZINSIZ yayınlANABILIYOR

2. ot-gu Genel Sorumlu

resiminlerin sana ait olduğunu kanıtlaman lazım, resmi yollardan kanıtlamazsan, izinsiz kendi sitenin reklamını yapmaktan tekrarında sınırsız banlanırsın.

3. KEYIFE New Member

Fotograflar bana aıttır,reklama ıhtıyacım yoktur.
    Umarım soruna çözüm bulursunuz.

4. ot-gu Genel Sorumlu

size ait olan resimleri gösterirmisiniz, ve o resimlerin size ait olduğuna dair ufak bir belge veya resimlerde sizin resminiz yada size ait ufak bir nesne gösterin yada ufak hesaplarla reklam yapmaktan vazgeçin...

aksi takdirde blogunuzun kapatılması için tr.gg başvurmak zorunda bırakırsınız bizi...

5. KEYIFE New Member

Sayın genel sorumlu ;
    fotografları ben cektıgım ıcın dogal olarak ben yokum.
    Kanıt olarak nasıl bır belge görmek ıstıyorsunuz bılmıyorum. Fotografların orjınalları data bılgılerı ıle bılgısayarımda mevcuttur.
    Saygılar...

6. oguzturk Administrator Staff Member

1, 3 ve 6. fotoğraflar Torba in Bodrum konusundan silinmiştir ama bunu birileri istiyor diye değil resimlerin daha kaliteli ve daha yüksek çözünürlükteki yeni resimler eklenmesi amacı ile yapılmaktadır.

Turizm bölümündeki hemen hemen tüm resimler yenilenmiştir ve yenileme işlemi devam edecektir...

7. KEYIFE New Member

sayın oguz bey ;

sorunu cözdügünüz ıcın cok tesekkür edıyorum.
    Ancak ılk fotograf unutulmus.. Bılgınıze.
    Tesekkürler, ıyı calısmalar.

Sayfayı Paylaş