DVD'ye Yazma Zorunluluğu

Konusu 'Yazılım' forumundadır ve EmRe tarafından 8 Ekim 2010 başlatılmıştır.

1. EmRe Well-Known Member

Selam arkadaşlar Darksiders'ın PC sürümünün belleği 13 GB. İki DVD'ye ayrılmış ve DVD'ler 8,5 GB'lık olmak zorunda. Fakat bende hiç 8,5 GB yok ve almak da istemiyorum. DVD'lerin içindekiler iso dosyası değil. Direkt setup dosyaları mevcut ve ben birinci DVD'de setup'a basıp yükledikten sonra oyun otomatik olarak benden ikinci DVD sürücüsünüde istedi. Bunun bir çözümü var mı arkadaşlar? DVD almadan nasıl çözebiliriz bu sorunu?

2. EmRe Well-Known Member

DVD'nin iso'sunu al, onuda sanal diske yerleştrip açmayı dene virtual clone drive öneririm ücretsizdir.

3. GamZe Moderator

Bu tarz bölmelerde ikinci DVD'de genellikle bir icon dosyası ve data dosyalarının geri kalanı olur. Önereceğim yöntemi dener misiniz!

Yeni bir klasör oluşturun. Elinizdeki bütün dosyaları bu klasörün içine kopyalayın (Orijinalleri olduğu gibi koruyun), kopyalama işlemi sırasında bazı dosyaların olduğu hakkında uyarı verirse Kopyala-Değiştir deyin, işlem bittikten sonra oyunu kurmayı deneyin. %90 sorunsuz yüklenecektir.

4. EmRe Well-Known Member

İso halinde olmayan dosyayı başka bir klasöre kopyaladım, hiçbir soru sormadan yükledi. Daha sonra iso dosyasını kopyaladım ve o da hiçbir soru sormadı.

Aldığım hata aşağıdaki resimde arkadaşlar. Acaba diyorum DVD 1 ve DVD 2'yi bir arada isoya alsam, kısacası tek dvd içinde toplasam, olabilir mi?

Sayfayı Paylaş