Dvd Video Film Yapmak

Konusu 'Yazılım' forumundadır ve BaRıŞ tarafından 18 Eylül 2010 başlatılmıştır.

1. BaRıŞ Well-Known Member

Merhaba arkadaşlar. Dvd film yapmak için nero'da bir bölüm göremedim. Nasıl yapabiliriz acaba. Vcd olarak hazırlayabiliyorum avi formatından falan fakat dvd seçeneğini bulamadım.

2. BaRıŞ Well-Known Member

Nero'da sanırım 6.x versiyonuna kadar DVD diye bir olay yoktu. DVD veri-DVD MP3,DVD Video. Sadece CD-R ve CD-RW'ye yazabiliyordu daha sonra eklediler dvd seçeneği eklendi. Senin kullandığın eski versiyonlardan biri olmasın?

3. EmRe Well-Known Member

NERO ingilizce ise "Create DVD Disc" Türkçe ise "DVD-Vidyo Yarat" diye bir seçenek olması lazım. Tabii bu seçeneklerin çıkması için kaynak sürücü olarak DVD-ROM'unuzun seçili olması lazım.

4. EmRe Well-Known Member

Kullandığınız sürümde dvd-video yapma seçeneği var mı bilmiyorum fakat bu özelliği kullanabilmeniz için neroyu uzman modunda çalıştırmanız gerekli.

5. EmRe Well-Known Member

Elinizde sadece vob veya mpeg dosyası mevcut ise nero işinizi görmeyecektir.Bunun yerine DvdSanta isimli program ile dvd cd yapmanız mümkündür.

6. EmRe Well-Known Member

arkadaslar ben 6 tane veya 5 tane filimi dvd'ye kaydetmek istiyorum bana yardımcı olabilirmisiniz nasıl hepsini bir arada toplayıp tek dvd'ye yakabilirim questionmark

7. EmRe Well-Known Member

Toplam boyut DVD'ye sığacak şekilde DivX yaparak olur. DivX'leri Veri DVD'si olarak yazdırıp, DVD'nin sonunu da kapatmayı unutmayın.

8. BaRıŞ Well-Known Member

saolun millet tpx

Sayfayı Paylaş