Dünyanın en zeki insanı sizce..kim?

Konusu 'Sohbet' forumundadır ve EmRe tarafından 1 Aralık 2007 başlatılmıştır.

1. EmRe Well-Known Member

Dünyanın en zeki insanı sizce..kim?

2. EmRe Well-Known Member

bence Atatürk başka kim olabilir ki

3. BaRıŞ Well-Known Member

aaaaa buda sorumu ben tabiki :D

4. ot-gu Genel Sorumlu

aynen katılıyorum,

5. GamZe Moderator

kainattaki bütün bilgilerle donatılmış olan Hz. Muhammed (sav) bence

6. sevvv38 Well-Known Member

arkadaşlar söylediğiniz kişiler tabikide tartışılmaz çok zeki insanlar bence.. ama gelin görinki dünya şu anda tek zeki olan bi adamı tanıyo başkan bush :p... bence zeka kelimesinin yanında sönük kalıyo:rolleyes: akıllara zarar..:cool::D

7. deniz_38 Active Member

Hz. Muhammed Atatürk ten sonraki akıllı adam benim:)

8. SHaDe_19 Well-Known Member

bende gamzeye katılıyorum
    bence Hz. Muahmmed (sav)

9. EmRe Well-Known Member

Annem ondan hiçbişe saklıyamıyorum hemen anlıyoo :D

10. mcrap Well-Known Member

Zeki olan kişi çoktur kendi alanında alanını söle ona göre cvp veriyim en zeki kişi kendi dalında zekidir herşeyi bilmez bence.

11. desayamu Well-Known Member

güzel ALLAHIM tüm insanlara beden vermiş akıl vermiş nefes vermiş kalb vermiş ve herşeyi sunmuş bize YARAB..... bana gore bunları kullanan tüm insanlar zekidir herkesin akıl kullanma yontemi farklıdır....herkesin zekilik yönü farklıdır o yüzden herkes kendince zekidir...gecenlerde bi tv programında rastladım otistik bi insan bir kutuphanede yasıyo ve kutuphanede 600.000 bin kitap var ve bu insan 38 yasında ve su ana kadar 140.000 bin kitap okumus ve aklınızın alamayacagı herseyi biliyo ve en onemlisi bu insan OTİSTİK... bi baska ornek EİNSTEİN dunyanın gelmiş gecmiş en zeki adamı ama biliyormuydunuz bu insan 9 yasına kadar konusamamıs.... bu yuzden bence her insanda mutlaka zekilik vardır....

12. yagmur Well-Known Member

Peygamberlerin bu katagoriye dahil olmaması lazım çünkü onlar Alllah tarafından olağan üstü yetkilerle donatılmış insanlardır

Bilim insanlarını katmazsak gerçi katsakda farketmez ama çünkü siyaset de bi bilim dalıdır devlet adamlığı ve liderlik...Bence ATATÜRK gelmiş geçmiş en zeki lider ve insandır...

13. erdenayy Member

prof..
    Dr. Nadia Camukova dorumu acaba ??

14. tertib Member

bencede kainattaki bütün bilgilerle donatılmış olan Hz. Muhammed (sav) dir

15. GamZe Moderator

iide yağmur soruda peygamber olmayacak denmemişki ;) bide zaten herkesin zekası Allah tarafından verilmiştir :)

16. abdulkadir Well-Known Member

bence ölümü bilip ona hazırlanandır.

17. R.CARLOS Guest

Aynen katılıyorum.

18. mecay Well-Known Member

bence dunyanın en zeki inası hitlerdir zamanın en büyükdiktatörlerinden olsa bile 2. dunya savasında yaptıkları yabana atılır birşey deil alman ırkını ahudilerden temizleyerek su anki boluculuklere karsı olan tehditleri ortada daldirmiştir. birde rusya ya ilerlemeye devam ederken bunu da başara bilse idi bu zaman bulunan turk devlerin ozamandan daha bağımsızlıkları ilan etmesi dahada kolaylasırdı. (tabiki bu dahi savaş alanında)

19. BaRıŞ Well-Known Member

gamzecim ok doğruda bak sende söylüyosun Allah tarafından donatılmış diye yani özel insan, tabiki herkesin zekasını Allah veriyo ama bitakım çabalar harcayarak yani bilgiyi sonradan elde ediyoruz

oyüzden zekasını en iyi biçimde kullanan bence Mustafa Kemal Atatürk

20. Misafir Guest

bence HZ MUHAMED(S.A.V)

Sayfayı Paylaş