Dünyanın En Güzel Mesajları

Konusu 'Diğer Mesajlar' forumundadır ve Seçkin tarafından 3 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Seçkin Well-Known Member

* Güneşin bile buz tuttuğu bir yerde yanan bir şey görürsen bil ki o senin için yanan kalbimdir.

* Keşke dünyada o ve ben olsak, adem ve havva gibi, o bana mecbur ben ona..

* Öyle çok gözyaşı döktük ki birbirimizin omuzunda.. Arada mesafeler olsa da sildik yaşlarımızı sevgimizle.. Mutluluğum iyi ki varsın...

* Gökyüzündeki Ay yıldızlara mutluluk fısıldarken gökyüzü sevincini yeryüzüyle paylaşırken ben sana bir parça mutluluk yolluyorum içindeki umut çiçekleri hiç solmasın diye.

* Zaman gelir yollarına kar yağar, etrafını hüzün bulutları sararsa, ne zaman bir dosta ihtiyaç duyarsan dost olabildiğim kadar buradayım.

* Aşk Kaçmaktan çok kovalamayı, görmekten çok düşlemeyi, sevmekten çok özlemeyi sever ve Aşk öyle haindir ki nerede imkansız var onu seçer.

* En Büyük Sorunun Kendinde Olduğunu Anlamayan İnsanlar, Çözümü Başkalarının Huzurunu Bozmakta Bulurlar

* Neden... Aşk her zaman mutlu sonla bitmiyor, Neden... Hayat her zaman olunda gitmiyor, Neden... Tanrı bazen kulunu işitmiyor, Neden... Neden Allah'ım neden...

* Sarhoş olabildikten sonra, hangi şişeden içtiğinizin ne önemi varki?

* Bir kazan varmış. Bu kazan çok iyi dans ediyormuş, muhteşem kıvırıyormuş. Bu kazana ne denir ? İyi Olan Kazansın.

* Sevmenin erdemi, aşkın görkemi, mutluluğun gözleri ve seni özlemenin hazzını yaşattın sevgili, Yolun açık olsun..

* Büyük Sevgiler sadakati, cesaret itimadı ihanet intikamı getirir.

* Birgün hayatın bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasız gitmek istersen, yanıma gel ki sana sensiz yasamanın, sensiz olmanın ölüm olduğunu göstereyim...

* Yalnızlığa gömüldüğün bir akşamda, güneşin geç doğduğu soğuk bir sabahta özlediğinde ve ağladığında sıcak bir ele hasret kaldığında beni hatırla hep seninleyim...

Sayfayı Paylaş