Dünyanın dev fotoğraf arşiv sitesinden "Turkey" başlıklı resimler!

Konusu 'Diğer Resimler' forumundadır ve GamZe tarafından 18 Kasım 2007 başlatılmıştır.

1. GamZe Moderator

2. GamZe Moderator

aşırı islamcı göstermişler bence o kadarda değil

3. EmRe Well-Known Member

tamam bunlar bizim gerçeklerimiz ama resmen iran gibi gösterilmiş sonuçta türkiyenin heryeri öle değil

4. PasHasaDe Well-Known Member

görmek istedikleri gibi görmüşler kokoşlar

5. EmRe Well-Known Member

bunlar türkiye için kötü örnekler bence hiç yakışmamış bu görüntüler

6. BaRıŞ Well-Known Member

bu görüntüler bence türkiye ile asla bağdaşmıyor resmen rezalett

7. SHaDe_19 Well-Known Member

ben cok sehır gezdım ama boyle seyler gormedım hıc bence
    cok abartılı yapmıslar ve bu Türkiyeyi kötülemk amaclı yapılmıstır

8. EmRe Well-Known Member

söylicek tek bişey rezaleetttttttttt

9. yagmur Well-Known Member

resim istiyorlardıysa biz gönderirdik Türkiye sadece bunlardan ibaret değil :(

10. seckinyd Well-Known Member

Gerçektende böyle görünüyor diğer ülkelerden buralar bana ben dışardeyken hep soran oldu böyle kızlar dışarıya çıkabiliyormu, ne tür dersler görüyorsunuz, kızlarla erkekler beraber ders görüyorlarmı, araba nedir biliyormusunuz... böyle yüzlerce soruyla karşılaştım ve sonunda Almanyadan bir arkadaşım yanında bir kafileyle Türkiyeye geldi ve öyle olmadığını gördü sonunda birilerine Türkiyeyi göstermenin rahatlığı ile yaşıyorum şu anda :D:D

11. bulutlee Member

tükiyeyi tanıtılacak en son resimlerle tanıtmışlar mesela her fotoğrafın bi güzelini çekebilirlerdi ilk fotoğrafta o insanların gülerken resimlerini çekse bütün dünya mutlu bir ülke olarak görebilirdi sokakta oturan o ailenin çocuklarını oyun oynarken çekse daha farklı bi tablo olabilirdi en kötü yanıyla tabi türkiyenin gösterilmesi gereken bir sürü yerleri var ama ingilizler 3. sınıf ülke olarak tanıtmışlar ve bunuda başarmışlar

12. abdulkadir Well-Known Member

Türkiye ile bağdaşmıyor mu?
    Bir doğuya özellikle Erzurum 'a gelsene..
    Müslüman bir ülke olan Türkiye ile bağdaşmıyor ha?
    Ayrıca tesettüre rezalet diyorsun..Tabi gericilik başörtüsü takmak(?!)

13. BaRıŞ Well-Known Member

ewt abdulkadircim rezalettttttttt ötesi varmı yaaawww ;) bir ülke ancak bu kadar kötü tanıtılır iran gibi ne o öylee

14. abdulkadir Well-Known Member

Sizin bir kere beyninizde başörtüsüne karşı bir savaş başlamış..Ne söylesem kar etmiyecek ilk önce bu savaştan çıkın objektif olun ardından Allah'ın emri olduğunu unutmayın

15. BaRıŞ Well-Known Member

Bizim beynimizde asla geleneksel olan başörtüsüne bi savaş yok sen önce bunu bi anla...

Ayrıca Allah ın emri bi rahibe kıyafeti mi ?

16. abdulkadir Well-Known Member

Madem yok neden rezalet ötesi diyorsun..Ayrıca Başörtüsüne iyi bak ..O Gerçekten Takanların namusudur..Nasıl olurda bunu bir rahibeye benzetirsin..Ya kardeş o zaman bütün müslüman kadınlar namz kılarken rahibe kıyafeti ile namaz kılıyorlar..İlk önce sen bunu bir anla..

Kusura bakma devam ederdim ama önemli bir işm çıktı daha sonra devam ederiz...

17. BaRıŞ Well-Known Member

türbanın bi rahibe kıyafeti olduğunu araştırırsan öğrenirsin ;)

18. abdulkadir Well-Known Member

Araştırsam bile en sonuda çıkan sonuç Hak Dinin Hak emri olması..Çünkü Başka sonuç çıkmıyor..Rahibe kıyafeti olabilmesi için Öncelikle başörtüsünün insanlar tarafından görüldüğünde ha bak buşerefsizliğin simgesi akla gelmeldir.Ama ben başörtüsü takmış (dikkat edin ben o jelibonlardan yani başörtüsünü sadece gösteriş için takanlardan bahsetmiyorum,,aksine haram olan yerleri riayetine örtenlerden bahsediyorum) bir hanımefendi görünce içime bir ferahlık geliyor...Çünkü Allah'ın Hak emri olan örtünmeyi usulüne uygun yapıyor seviniyorum..Dünyada Allah'ın Emrini uygulayan insan var diye seviniyorum...

Sayfayı Paylaş