DüNyAda 21.5 MİLYON msn kullanıcısı var...

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve SHaDe_19 tarafından 14 Eylül 2007 başlatılmıştır.

1. SHaDe_19 Well-Known Member

Microsoft Türkiye Genel Müdürü Çağlayan Arkan, Türkiye'deki bilgisayar sayısının MSN kullanıcılarının yaklaşık üçte biri olduğunu söyledi.

Microsoft Türkiye Genel Müdürü Çağlayan Arkan, Türkiye'de internet kafeler hariç 7.5 milyon bilgisayar bulunduğunu, fakat aktif MSN kullanıcısı sayısının 21.5 milyon adet olduğunu ifade etti. Arkan, "Bu da demek oluyor ki bir kullanıcının birden fazla, hatta ve hatta 3 tane MSN adresi var. Zaten Brezilya ve Amerika'dan sonra MSN kullanımında dünya üçüncüsüyüz. Bilgisayarı genellikle haberleşme alanlarında kullanıyoruz. Bilgi ve eğitim alanlarında kullanım dünya düzeylerinin altında. Microsoft Türkiye, Meksika ve Güney Kore, dünya çapında özel büyüme kategorisine alındı ve bu ülkelerin temsilcileri potansiyel ile performanslarını değerlendirmek için sonbaharda Paris'e çağırıldı" dedi

hepimiz kullanıyoruzdur msn'i..5 yıl öncesine kadar adını bile duymamıştım ben...
    msn hakkında neler düşünüyorsunuz sizce ilişkileriniz böyle sanallaştı mı ?Yoksa iletişim daha kolay olduğu için seviyor musunuz?

2. SHaDe_19 Well-Known Member

bu sayı bana az gıbı geldı

3. YaRaLi CoCuQ Well-Known Member

ellerıne saglık kardeşim

4. mecay Well-Known Member

ellerine sğlık ama zaten msn sadece turkiyede bukadar yoğun olarak kullanılıyor

5. desayamu Well-Known Member

banada az geldi bu sayı valla bence daha fazla ve msn cok iyi uzaktakileri yakındaymıs gibi konusuyoruz goruyoruz bence en onemli seylerden bir program...

6. sevvv38 Well-Known Member

doğru ICQ veya diğer yazışma programlarını kullanan kişiler az türkiyede burak a katılıyorum... msn türkiyede daha çok kullanılıyo:)

Sayfayı Paylaş