Dostluk Mesajları 2015

Konusu 'Diğer Mesajlar' forumundadır ve Seçkin tarafından 7 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Seçkin Well-Known Member

* Alacakaranliği Sevmem Ben Ya Gündüz Olmali Ya Da Gece Kurşun Ya Alindan Vurmali Yada Hiç Vurmamali Dost Dediğin Ya Senin Gibi Olmali Yada Hiç Olmamali

* Dostlar Arasina Hasret Ucurumu Girdiginde, Yildizlarla Vuslat Koprusu Kurduk Yurekten Yurege. Gonlumuzun Hasret Gunlugugne Unutmayi Ve Unutulmayi Hic Yazmadik.

* Zengin; çok Mala Sahip Olana Denmez, Zengin Kalbi Olana Denir. Kalp Zenginliğinden Mahrum Olan Kimse, Ne Kadar Geniş Servete Sahip Olursa Olsun Yine Fakirdir. Tamamı Ve Hırsı Sebebiyle De Halk Nazarında Hakirdir. Kalbi Zengin Olan Kimse De Ne Kadar Fakir Olsa Herkesin Nazarında Muhteremdir.

* Sevginde ölçülü Ol Ey Gönül, Sevdiğin Düşmanın Olur Bir Gün,düşmanlıkta Katı Olma Ey Gönül, Düşmanın Dostun Olur Bırgün…

* Dünyada Birçok Insan Vardır. Kimi Mutlu, Kimi Mutsuz, Kimi Ağlayıp, Kimi Gülüyor Ama Güzelliklere Ve Mutluluğa Layık Bir Insan Var Ki,o Da Su An Bu Mesajımı Okuyor.

* Dost Bazen Minik Bir Kuş Bazen Var Olmayan Sevgili, Kimi Zaman Saksıda Bir çiçektir, Ama Asıl Dost Seni Senden çok Sevendir

* Gunese Baglandi Korkuyla Once Insan. Sonra Atese, Suya … Ay Batti Su Kurudu Gun Bitti.. Sevgi Kardeslik Dostluktu Sonsuz Olan..can Dostuma

* Gerçek Dost, Düşebileceği Noktada Dostunu Kollayandır; Her Işinde Ona Baş Sallayan Değil…

* Arkadaşlar Yıldızlar Gibidir, Onları Her Zaman Göremezsin Ama Senin Için Her Zaman Var Olduklarını Ve Seni Düşündüklerini Bilirsin.

* Hiç Kimse Bir Arkadaş Kaybedecek Kadar Zengin Değildir. Hele Ben Hiç Değil. Affet Beni Dostum

Sayfayı Paylaş