Doğum Günü Özel Sözler

Konusu 'Diğer Mesajlar' forumundadır ve Seçkin tarafından 27 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Seçkin Well-Known Member

* Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman varolduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Doğum günün kutlu olsun...

* Bir yıl daha bitti, ama sakın üzüIme zaman çabuk geçiyor diye canım annem. Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yıIın sonunda geriye baktığında umarım “Harika Bir YıIdı” dersin. Tüm diIekIerinin gerçekIeşmesi diIeğimIe. Nice yıIIara canım Annem.

* Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye.. Unutma ki herkes ayni şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım harika bir yıldı dersin.. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle.. Nice yıllara...

* Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın ancak şu an okuduğun içlerinde en farklısı. Çünkü bu mesajın her harfi tamamen sevgiden oluşuyor. Hayatının her döneminde mutlu ve sağlıklı olmanı diliyorum. Tüm hayallerin gerçekleşsin hayat güneşi her daim seni aydınlatsın! İyi ki doğdun ve iyi ki varsın teyzelerin gülü.

* Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yasarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum Günün Kutlu Olsun.

* Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin.. Dostluğunun, arkadaşlığının verdiği keyfi sana anlatmam çok zor. Kalbim hep seninle. İyi ki varsın.. Birlikte daha nice yaşlara...

* Bugün senin doğum günün aşkım. Ama bugün yanında olamadım. Sana içimden geçenleri yazdım. Belki yokluğumun yerini tutar diye. Ne yapayım elimden başka bir şey gelmiyor aşkım. Sana verebildiğim tek hediye BENsizlik. Kendimi saymıyorum. Çünkü ben zaten sensiz çaresizim.

* Bugün senin doğum günün aşkım. İyi ki doğdun, iyi ki benimsin! Bugün 365 günlük yeni bir sayfa açılıyor. İnşallah her yıl yeni sayfalarını beraber doldururuz, beraber oluruz aşkım. İnşallah bir sonraki doğum gününü Allah görmeyi, beraber olmayı nasip eder ve kutlarız aşkım

* Bugün senin doğum günün aşkım. İyi ki doğdun, iyi ki benimsin! Sende her türlü mutluluğu gördüm ve mutlulukların zirvesine ulaştım. Sen herşeyim oldun, turkeyarena beni hayata tekrar bağladın. Ne kadar çok şükretsem Allah’a azdır. Şükürler olsun Allah’ım sana Hayatımın aşkını ve en büyük mutluluğu bana yaşattığın için!

* Bugün senin doğum günün ve ben yanında yokum. Sen her günümde yanımda oldun. Ama ben yanında olamıyorum. Elim kolum bağlanmış aşkım. Oysa ki ne hayaller kurmuştum, ne planlar yapmıştım. Doğum günü pastanı bile hazırlamıştım. Ama gelmedin aşkım. Daha doğrusu gelemedin. Elinde olsaydı kesin yanımda olurdun ve beraber kutlardık doğum gününü.

* Bugün senin doğum günün. Bugün mutlu günün. Sen yeni yaşına girebilme heyecanını yaşıyorsun, ben ise böyle özel bir günde yanımda olmamanın üzüntüsünü ve hayal kırıklıklarını yaşıyorum. Benden çok uzaktasın aşkım. Ne kadar çok yanında olmayı istesem bile yanında olamam aşkım. Gelmeni beklemekten başka çarem yok.

* Canım ablacığım doğum gününü en içten dilerimle kutlarım, yeni yaşının sana sağlıklı, mutlu, huzurlu ve uzun bir yaşam sunmasını dilerim. İnşallah hep birlikte böyle beraber geçiririz her yaş gününü, iyi ki dünyaya geldin ve benim ablamsın seni çok seviyorum . Kız kardeşin

* Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini kolaylıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. Hep sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle... Doğum günün kutlu olsun!

* Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara..

* Dünyada emsalsiz bir güzellik varsa o da yüreğindedir. Yaşamının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun..

* Sakın üzülme hayatın hızına en güzel yıllar çabuk geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara.

* Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yallar çabuk geçenlerdir... Gelece?ini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara...

* Sen bir annesin evimizde yuva kuransın, cebimizde resim, bu güzeI resim aiIemiz için, doğum günün kutIu olsun anneciğim. AnneIer çiçek gibidir, onIarı hep mis kokuIu yerIerde görebiIirsin, senin için her zaman var oIdukIarını ve seni düşündükIerini biIirsin. Doğum günün kutIu oIsun bir tanecik canım annem!

* Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun birtanem.

Sayfayı Paylaş