Doğum Günü Mesajları Sevgiliye

Konusu 'Diğer Mesajlar' forumundadır ve Seçkin tarafından 4 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Seçkin Well-Known Member

* Hayatımın parçası olduğun için çok mutluyum. Mutlu yıllar Sevgilim...

* Seni tanımak seni sevmek sana aşık olmak benim için en güzel hediye seni seviyorum Aşkım Doğum günün kutlu olsun buda sana benden bir hediye..

* Aşkım seninle bir ömür noyu mutlu olmak istiyorum hiç ayrılmayalım iyiki doğdun Doğum günün olsun

* Sen dünyadaki bir Melek sen benim için teksin seni seviyorum bebeğim doğum günün kutlu olsun.

* İyiki doğdun aşkım iyiki varsın Doğum günün kutlu olsun yeni yaşın hayırlı olsun..

* Sen dünyadaki en tatlı arkadaşsın.. Seni bulduğum için çok mutluyum. Senden daha değerli birini bulacağımı zannetmiyorum. Seni seviyorum Aşkım...

* Seni sevdiğim gibi büyük ihtimalle başkasını sevemem. Sen benim hayatımsın ve sensiz bir hayat düşünemiyorum bile.İyiki doğdun sevgilim.

* Dünyada essiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun birtanem...

* Bugün seni tanıyan ve bu muhteşem insanı seven herkes için çok önemli. Doğum gününde ve her zaman her şeyin en mükemmelinin senin olması dileğiyle. Seni seviyorum.

* Seni sevdiğim gibi büyük ihtimalle başkasını sevemem. Sen benim hayatımsın ve sensiz bir hayat düşünemiyorum bile.

* Bugün seni tanıyan ve bu muhteşem insanı seven herkes için çok önemli. Doğum gününde ve her zaman her şeyin en mükemmelinin senin olması dileğiyle. Seni seviyorum.

Sayfayı Paylaş