Doğum günü mesajları sevgiliye

Konusu 'Diğer Mesajlar' forumundadır ve Seçkin tarafından 22 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Seçkin Well-Known Member

Ayrılık küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgârın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi… Bizim de sevgimiz hep yasayacak ve daha da güçlenecek sevgilim. Nice günlerde birlikte olmak dileğiyle…

Bana tüm güzellikleri yaşatan varlık doğum günün kutlu olsun.

Bilerek dogum gununu kutlamicam…baska bi gun de dogabilirdin benim icin fark etmezdi sadece her gun; dogdugun icin mutlu olurum, yanimda oldugun icin mutlu olurum,sevgilim olduğun için sevgili oldugumuz icin mutlu olurum.. bugun dogdugun icin sana ayri bi sevgi gostermicem gosteremem de zaten cunku bundan daha fazla sevilemezsin.

Bir kaç mumu üflemek yeterlidir. Düşmeleri unutup yeni düşler kurmak için ve biraz da bu yüzdendir doğduğuna pişman insanlar doğum günlerini kutlarlar.

Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir “hayat pastası” yapabiliriz sanırım… Nice yaşlara!

Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun en farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj İyi ki varsın…

Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin İyi ki varsın

Bugün doğum günün, bugün gerçekten özel ve farklısın ama benim için sadece bugün değil hergün özel ve farklısın aşkım. Doğum günün kutlu olsun.

Canım sevgilim iyi ki doğdun, iyi ki varsın seni ölümüne seviyorum, şu an yanında değilim ama emin ol kalbimde aklımda senle inşallah bundan sonraki doğum günlerini beraber geçiririz. Yaşanacak güzellikler gözlerinde ki ışık gibi umut verici olsun, umutların kalbin gibi temiz olsun, temiz umutların seni huzurla doldursun, doğum günün kutlu olsun canım.

Dalgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide, ben de bitmez sevgimle koşuyorum sana doğru. Doğum günün kutlu olsun hayatım.

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara…

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara

Doğum gününün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, turkeyarena melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle nice yıllara sevgilim

En değerlim iyi doğmuşsun seviyorum seni.

Hayatımın anlamı iyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun.

Herşeyim benim seni çok seviyorum iyi doğmuşsun doğum günün kutlu olsun.

İyi ki doğmuşsun aşkım, iyi ki benim olmuşsun, iyi ki sevmişim seni…
    Ne aradıysam bil ki sende bulmuşum. Senden öncesi yoktu seninle var olmuşum. Sende bütün özlemler, sende bütün gelecek. Beni bende arama, ben artık sen olmuşum. Doğum günün kutlu olsun güzeller güzeli.

Nice sağlıklı, mutlu, güzel ve benli yıllara aşkım, doğum günün kutlu olsun.

Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Ömrüme ömür diye kattığım aşkım doğum günün kutlu olsun.

Ömrünün en güzel yıllarını benimle geçirmen dileğiyle iyi doğmuşsun sevgilim.
    Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır Sen benim hayat ışığımsın Varlığımın tek nedeni Doğum günün kutlu olsun

Sana çok teşekkür ediyorum hayat ışığım, varlığımın tek nedeni iyi doğdun…

Sen benim mutluluğum, hayatımın en güzel varlığısın Doğum günün kutlu olsun

Sen dünyadaki en iyi erkek arkadaşsın. Seni bulduğum için çok mutluyum. Senden daha değerli birini bulacağımı zannetmiyorum. Seni seviyorum.

Sen geleceğimizin mutluluğu mazilerimizin unutulmaz insanı olarak kalacaksın sevgilim seninle ben her yerdeyim… Kucak dolusu sevgilerle doğum gününü kutlarım.

Sen içindeki mutluluğu, yüreğindeki sevdayı, tenindeki ıslaklığı, sakın kaybetme. Hüzünlerin ve acıların daha fazlası gelse de, kahırların ağıtları sel olup aksa da, bedeninden yaşadıklarına inat, seni seven birinin olduğunu hatırlayıp gülümse olmaz mı? Çünkü bugün doğum günün senin bir tanem…

Sen iyi ki doğdun. Ben iyi ki yaşıyorum. Ne güzel şey seni hala seviyorum.
    Seni sevdiğim gibi büyük ihtimalle başkasını sevemem. Sen benim hayatımsın ve sensiz bir hayat düşünemiyorum bile.

Sevgi dolu kalman ve her zaman mutlu olman dileğiyle, doğum günün kutlu olsun.

Sevgililer öpüşürken neden gözlerini kapatırlar bilir misin? Çünkü gözleriyle değil de kalpleriyle görmek isterler… Yani hissetmek isterler. Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim çünkü seni çok seviyorum. İyi ki doğdun güzeller güzeli.

Sevmek yaşamaksa, seninle yaşamayı isterim, ayrı kalmak özlemekse sadece senden ayrı kalmak istemem her zaman yanında olmak isterim iyi doğdun aşkım

Yaşama sebebim, hayatımın anlamı iyi doğmuşsun iyi benim sevgilim olmuşsun seni çok seviyorum, doğum günün kutlu olsun…

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun bir tanem

Sayfayı Paylaş