Doğum günü mesajları romantik

Konusu 'Diğer Mesajlar' forumundadır ve Seçkin tarafından 22 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Seçkin Well-Known Member

Adını yazmışlar gök yüzüne fırtınalara düşmüş kaderime yolumu çizmişsin sen yine emrin olur gülüm baş üstüne, nice yıllara

Aşkın anlamını bana anımsatan, aşk dediğimde aklıma ilk gelen kişi, seni seviyorum…Dogum Günün Kutlu Olsun

Bin yıl ömrüm olsa bin yıl seni severdim,bin yıl seni sevseydim bin yıl daha isterdim sevgilim, ilk ve son aşkım iyi ki doğdun bitanem...

Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir “hayat pastası” yapabiliriz sanırım… Nice yaşlara!

Dünyadaki hiç bir güzellik.. senin güzelliğin karşısına seni tanıdığım günden beri geçmedi.. ve geçemez sevgilim.. iyiki doğdun… iyiki benim oldun…

Hayatın bazen bzlere yaptıgı süprizlerin en güzelisin sen benım mucizemsin seninle var olan herseyi seviyorum belki dogdugun andan bu zamana kadar yanında degildim ama sana hersey üzerine söz veriyorum bundan sonra ölünceye kadar hersabah ilk ben sana ıyıkı dogdun diyecegim iyiki dogdun kocacıgım

İyi ki geceler seni sevdiğim kadar uzun değil yoksa sabahlar olmazdı,kalbimin fotoğrafını mms le gönderdim bak bakayım ne yazıyor

Mutsuzdum hayata küsmüştüm sanki umutsuzdum bir anda sen geldin değişti dünyam,bugün benim anlamlı eğer bugün son doğmasaydın nasıl aydınlanırdı dünyam

Sen hayata ne verirsen hayat sana daha mükemmelini verirmiş ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi iyiki doğdun iyi benimlesin aşkım seni çok seviyorum ..

Seni tahmin edecegin kadar deyil,tahammul edemeyeceyin kadar cok...seviyorum.Sana ''Eşim'' diye bildiğim icin çok şanslıyım.Iyi ki doğmuşsun ''Sevgilim''ve iki benimsin.

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı,sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyiki doğdun birtanem.

Sayfayı Paylaş