Dirt 2 Oyununu Silemiyorum

Konusu 'Yazılım' forumundadır ve EmRe tarafından 12 Ekim 2010 başlatılmıştır.

1. EmRe Well-Known Member

Merhaba arkadaslar dirt 2 oyununu kurdum sonra kaydetmediği için oyunu silip tekrar yükleyecektim denetim masasından kaldırınca tekrar setup dosyasından çalıştırdım ama repair ve modify seçenekleri çıkıyor sadece. Hala oyunu yüklü gösteriyor. Your uninstallerle gözükmüyor. Denetım masasındada gözükmüyor artık. Regedit'ten Dirt 2 ve yapımcısı codemasters diye bir arama yaptım çıkan tüm kayıtları sildim ama olmadı yine. Çözüm yolu gösterebilecek arkadaşların yardımlarını bekliyorum.

2. BaRıŞ Well-Known Member

revo uninstall programını dene

3. EmRe Well-Known Member

Herhangi bir uninstaller ve ayrıca denetim masasında yüklü görünmüyor oyun

4. CAN Well-Known Member

Uninstall dosyası eğer .msi uzantılı ise oyunun kurulu olduğu klasöre şu komutun yazılı olduğu bir bat dosyası at. Notepad'de aşağıdaki komutu yaz uzantısını .bat olarak kaydet sonra tıkla.

uninstaldosyası.msi /u

5. BaRıŞ Well-Known Member

oyunu kaydetmek istiyorsan eğer ea game diye bağlandığı bir sayfada local area network denilen bir bağlantı yazısı var onu tıkla yes de bundan sonra oyunu save leyerek gidebilirsin.

6. BaRıŞ Well-Known Member

Oyun dosyalarında bir sorun oluşmuş yada orijinal değilse, ilaçlamadan kaynaklı olabilir. Oyunu tekrar kurup kaldırmayı deneyin bence.

Sayfayı Paylaş