Deli fıkraları

Konusu 'Sohbet' forumundadır ve KaRaHaN tarafından 12 Nisan 2008 başlatılmıştır.

1. KaRaHaN Well-Known Member

Dikenli Tel
    İki deli tımarhaneden kaçmaya karar vermişler. Biri ötekine: "Git bak bakalım dikenli teller yüksek mi alçak mı, eğer yüksekse altından kaçarız, alçaksa üstünden atlarız." Diğeri gitmiş, bir süre sonra geri gelmiş ve şöyle demiş: "Ne yazık ki kaçamayacağız arkadaşım çünkü hiç dikenli tel yok!"

gözlügü nereme takacam?
    ßir doktor hastasına soruyor oglum senin bi kulagini kessem ne olur deli : canim acır doktor : Peki iki kuLagiını kessem Deli : o zaman görememkii doktoR : nE alakasi var evladım deli :nasıl ne alakası var yaa gözlügümü nereme takicam? ;)

Özürlüler
    Kel bir adam,kör bir adam ve topal bir adam varmış
    3 ü birlikte yolda yürürken hızla bir araba geçmiş.Kel adam ufff saçlarımı bozdu demiş.kör adam,sen korkma ben onun plakasını aldım demiş.
    Topal adamda siz hiç korkmayın ben şimdi onu koşa koşa yakalarım demişş.

otobüs
    deliler hastanesinde en akıllı kim diye seçiyorlarmış bütün herkeze otobise binin demişler otobüse binmeyeni aklı olduguna inanıp deli hastanesinden çıkaracaklarmış. bütün deliler binmiş bir tanesi binmemiş işte akıllı o demişler neden otobüse binmedin demişler deli:eek:tobüste yer kalmadıki demiş.

Merdiven
    Üç deli deliler hastanesinden kaçmaya karar verirler ama hastaneden kaçmak için 100 basamaklı merdiven engelini aşmak zorundadırlar ve merdiveni çıkmaya başlarlar 1 2 3 45 derlerken 50.basamağa gelirler 1.deli ben çok yoruldum der ve geri döner iki deli devam eder 80.basamakta ikinci delide yorulur ve geri döner üçuncu deli merdivenleri çıkmaya devam eder 81 82 83 90 95 96 derken son basamak olan 100. merdivene gelir ve derki onuda yarın çıkarım der ve geri döner

Karıştırmadınki?
    İki deli havuzun başında oturuyorlarmış.Biri kalkıp havuza şeker atmış.Havuzdan bir yudum almış ve tükürmüş.Arkadaşına:
    -Havuza şeker attım ama tatlı olmadı.. Arkadaşı:
    -Karıştırmadınki salak!

Sayfayı Paylaş