Dayıya Yeni Doğum Günü Mesajları

Konusu 'Diğer Mesajlar' forumundadır ve Seçkin tarafından 7 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Seçkin Well-Known Member

* Anne yarısı gibiydin dayı. Şefkatli, sevecen ve anlayışlı. Senin gibi bir dayım olduğu için çok şanslıyım. Doğum Günün Kutlu Olsun.

* Baba yarısı olan dünya tatlısı dayıcığım. Hep sen benim doğum günümü kutlayacak değilsin ya ben kutlarım.doğum günü pastası

* Bak, dur ve dinle sözlerimi. Çok şanlıyım çünkü sen gibi bir dayım var. İyi ki dayımsın diyorum. Mutlu yıllar dayı…

* Bir ömür boyunca doğum günlerinde birlikte olmak ve bir yaş daha ihtiyarladığını görmek dileğiyle. Nice Yıllara Dayım…

* Bol gülücüklü yılların olsun dayıcım iyi ki tanımışız seni .

* Bu mesajı neden çekiyorum, unuttum, inan hiç hatırlamıyorum. Dur bakayım.. dur dur aklıma geldi:)Doğum günün kutlu olsun dayıların en tatlısı

* Canım dayımmmm sen benim için çok önemli çok değerlisin. Doğum gününde olmak benim için çok büyük bir mutluluk. Canım dayım doğum günün kutlu olsun…

* Canımdan bir parçasın sen dayım. Moral veriyor inan senin varlığın. Bir yaş daha büyüdün bak işte sen. Çok sevinirim ben bir ömür gülsen. Mutlu yıllar dayım İyi ki varsın iyi ki dayımsın.

* Dayıcığım doğum günün kutlu olsun… Sevdiklerinle birlikte nice mutlu yıllara ulaşmanı temenni ederim.

* Dayım hayatın en güzel günlerini yeni yaşlarında geçirmeni dilerim. İnsanlara neşe huzur mutluluk dağıtan en güzel insan olmalısın.

* Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim: İyi ki doğmuşsun dayıcığım, iyi ki varsın!

* Doğum gününü tüm kalbimle kutlarım Allah sağlıklı huzurlu günler versin.

* Dünyada eşsiz bir güzellik varsa oda senin kalbindedir. Doğum günün kutlu olsun DAYICIM

* Dünyanın en delikanlı ve en iyi dayısı. turkeyarena Doğum Günün Kutlu Olsun

* Eski yaşına elveda diliyorum, yeni yaşını mutlulukla huzurla kutluyorum tatlı dayıcığım.

* Farkında mısın biraz daha yaşlandın, ama olsun sen tanıdığım en tatlı dayısın. İyi ki doğdun

* Geçmişe sayfa çekmek gerekirmiş bunlardan birisi de doğum günlerinde olur. Mutlu olup huzurlu olmanı dilerim.

* Gülücükleri ve tatlılığı ile herkesin en sevdiğim dayım doğum günün kutlu olsun.

* Günlerden cumartesi, şimdi geliyor yağmurun sesi, bir elimde telefon kutlamak istiyorum ben seni. İyi ki doğdun dayı

* Hayatının en kötü zamanı doğum günün kadar güzel ve mutlu geçsin. Nice Mutlu Yıllara Canım Dayım.

* Masum masum bakıyor senin gözlerin, Çokta şirin bakıyor senin gül yüzün. Şiir gibi konuşuyor o tatlı dilin. İnan ki çok yakındır güzel günlerin. Mutlu Yaşa ve hep sen hep mutlu kal. Doğum Günü tadında yaşa sen dayım. Nice Mutlu Yıllara Dayım

* Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında yeğenlerin doğum günün kutlu olsun.

* Pastanın etrafındakiler sana tüm kalbi ile bağlıdır dayıcığım. Seni en çok sevenler bugün burada doğum günün kutlu olsun.

* Sana Armağanlar vermek istedim. Ama hiç bir armağan yüreğinde olan güzellikleri anlatamayacağı için sana yüreğimi gönderdim. Mutlu yıllar Dayımmmmmm

* Sana söylemek istediklerim 160 harflik bir mesaj ile değil 160 sayfa söz ile anlatılmaz. Yüreği güzel dayı. Doğum Günün Kutlu Olsun…

* Umutlar, hayaller bugüne saklandı. Üflediğin mumlarla gün yüzüne çıktı sağlıklı mutlu bir yıl geçirmen dileğiyle iyi ki doğdun dayıcığım…

* Yeni yaşın huzur ve mutluluk getirsin dayıcığım… Sevdiklerinle birlikte tatlı yeni yıllara basmanı dilerim.

* Yeni yaşını kutluyorum,eski yaşını şutluyorum en güzel dileklerime doğum gününü kutluyorum doğum günün kutlu olsun dayıcığım…

Sayfayı Paylaş