Damar Mesajlar

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 10 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. GuNaHKaR Well-Known Member

Gecenin Buz tutmuş Yalnızlığında seni düşünürüm, sen beni sevmesende ben senin nefes aldığın sürece yaşamaya yeminliyim…

Ellerimde Elinin Sıcaklığı olmayacaksa yaşamanın ne anlamı kalıyor ben bir gülüşün için hayatımı yakarım!!!

Seninle mutluluğu yaşıyorum sensiz yaşamak ne anlamıyorum,bir nefeslik canım olsa onunda yanında bitirmek isterim…

Tutsak olmuş kalbim sana, seninle bir bütünüm sensizlik ecelimdir, sana yeminliyim gülüm…

Aldandım hayatın Güzelliğine Duramadım Hiçbir Sözümde, Şimdi Zamanı Geriye Alsak hayata Değil Sadece Seni yaşamak isterdim Aldandığım hayata Karşı Sevgilim

Seni Seninle Yaşadım Şimdi Sensiz yaşamak Olmaz hayatımda hayır Deme bana Sensiz Olmaz Artık bu Dünyam..

Seni Okadar Bekledimki Bu Hayatta bir gün Çıkıp Gelecesin Diye hyayal Kurdum odamda Bir Mesajınla Yıkıldı Dünya..

Seni Seviyorum Seni Sevdiğim kadarda Biliyorumki Sen Artık beni Sevmiyorsun..

Bildiğim Tek Şey Artık Senin Fotoğraflarda yaşayacağın güLüm..

Hadi Bırak inadı Seven insan mafh etmez hayatını kır inadını Bekliyorum bana Geliceğin Zamanı..

Çok Yol Aldım Senden Sonra Hatalarımla Bıraktın beni Baş Başa..

o Güzelliğinde 1 parça OLmak isterdim istesende bırakıp gidemeyeceğin bir parça oLmak isterdim..

Seninle Buldum Hayallerimi Yokluğunda Buldum Sensizliği Bırakma Beni…

Gözlerin sevgimi Bağladı Sözlerin Kalbimi Parçaladı Damarlarım Sevginle Bulandı Yok Bu Aşk Derdinin Senden Başka Dermanı..

Nekadar Zalim Olsada Aşk Oyunları, Cesur Oldum Sana Karşı, Yalanlardan Kaçtım Yokluğunda Sadece Hayalinle Yaşadım Bu Dünyada…

Titreyen Ellerimi Tutunca ısındı Yüregim, Gözlerine Bakınca Yaşadım Bebeğim. Sensizlik olmasın hayatımda Bir kurşunluk canım Var Onuda Sen Alma…

Sevmeye €ngel değiL mesafeLer.. Geçici ßu ayrıLık.... ßir rüya farzet.. Sonunda zafer bizim oLacak Saßr€T..

Ayık oL panik yapma rahat oL ßaq daLgana 3 günLük dünya ne sana kaLır ne ßana ..!!!

dönüşü yoq geLemem artıq geLipde seni ßuLamam artıq ßıraq ßu sevda ßöyLe kaLsın kadere isyan edemem artıq

SevmeyeNiyetLiysenİyiDüsünmelisin,AgLamayıÖgrenip GüLmeyi ßiLmeLisin,AskKumarGibidirDikkatEtmeLisin,Oynadığı nZar DeiLßiLmeLisin

MustiC bu Damardaki tokSin Beni Her gördüğün Yerde tiSKin Bu Aramızda Aşk başlamadan Bitsin...

eğer intikam alabilseydim seni affederdim

ßizi ßizden ßaşka kimse iLgilendirmez kimsede ßizimLe ilgilenmesin gerekmez

kendin kadar akLımdasın

çıkışlar hep daralmış ruhum dar sokaklarda

Wedalaşırken Üzülmüş Gibi Tutma Ellerimi Acıyarak Kendine Dew Aynasında Degil Boy Aynasında Bi Bak!!!!!!

Nereden bileceksin silaHıMıN şarJöRüne mermi DiYe SeNi KoYup DeFalArCa KaLbiMe SıKtıĞıMı???:

Hayatımın gerçek öyküLerine ayrıLan ßi fiLmin soundTrack'indeyim

Bu gün ben sensiz isem inanki yarın sende bensiz kalacaksın

senin içinde ßen ßitmiş oLsaydım ßenim içimde sen ya$ıyor oLmazdın...!!:

ikimizde $a$kınız göte geLdi a$kımız

hiç onca kalabalığın içinde yanLız kaLdınmı

Sayfayı Paylaş