Cuma Mesajları En Güzel

Konusu 'Dini Sözler' forumundadır ve EmRe tarafından 23 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. EmRe Well-Known Member

En Güzel Cuma Mesajları Hayırlı Cumalar Resimli

Cuma Suresi /9: Ey iman edenler! Cuma günü namaza çağırıldığı zaman, hemen Allah'ı anmaya koşun ve alış verişi bırakın. Eğer bilmiş olsanız, elbette bu,sizin için daha hayırlıdır.

• Allah’ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Cumanız Mübarek Olsun.

• Binlerce çiçek var, gül başka, milyonlarca insan var ama dost başka, milyarlarca gün var ama Cumalar başka, Cumamız mübarek olsun.

• Bismillahirrahmanirrahim sözü indiği zaman üzüntü ve keder dağıldı. Rüzgar durdu. Denizler sakinleşti, hayvanlar dikkat kesildiler. Şeytanlar gökten kovuldu ve CENAB- I HAKK yeminle dedi ki; "Besmele ile başlanan her şeyi bereketlendireceğim!" Bugünün bereketinden istifade olan kullardan olmamız dileğiyle, hayırlı cumalar.

• Bizi yoktan var eden, varlığından haberdar eden, yaratıp imtihan eden, imtihan edip sabır veren Allah'ın müminlerini bağışlaması dileğiyle hayırlı cumalar.

• Bu mübarek günün hürmetine dularınız ve ibadetleriniz kabul, hata ve günahlarınız affolsun, hayırlı günler, hayırlı cumalar...

• Bugün bayram olsun. Hüzünler dönüşsün sevince. Rabbim yaralarımızı sarsın Rauf adıyla, Kalbimizdeki marazları gidersin Şafi namıyla, Cumanız mübarek olsun!

• Cumamız mübarek dualarımız ve tövbelerimiz kabul olsun. turkeyarena Selamların en güzeli sizlerin üzerine olsun.

• Cuma gibi günümüz var. İslam gibi dinimiz var. Muhammed(sav) gibi şahımız var. Allah dedim, dostum dedim, 99 ismine mühür vurdum, üstüne Cumanız Mübarek Olsun.

• Değerli Dostum; Sabahınız Hayırlı, Cumanız Mübarek, Dualarınız Kabul Olsun. Hayırlı Günler...

• Duanız kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun. Cumanız Mübarek olsun.

• Ey insanlar! gaflet uykusundan uyanın! Bekliyor bizi bu dehşeti günler... Tevbe edin kardeşler... ALLAH BELKİ AFFEDER... Hayırlı cumalar.

• Gülün güzeli baharda çicek verendir. İnsanın güzeli, umulmadık anda selam gönderendir. Gül kadar özel insana selam olsun, cumanız mübarek olsun.

• GÜNAYDIN Bir duam var. Söyleyemesem de Rabbim okur içimi El açamasam da O görür beni Sağlık, Huzur, Nur, Dua ve Allah'ın adı ile HAYIRLI CUMALAR.

• Günaydınlar...Hayırlı cumanız olsun; Dua ettiğinizde çok isteyin. Çünkü vereceği hiç birşey Allaha ağır gelmez ve sonsuz hazinesinden bir şey eksiltmez...

• Günaydın. Hayırlı sabahlar. Cumanız mübarek oldun. Allahım rahmeti bereketi, peygamberimiz (s.a.v) in şefaati hep üzerimize olsun.

• Güneşin parlak ışıklarıyla doğan, saflığıyla süzülen, herkese nasip olmayan mutluluk denen o en güzel duygu sizinle olsun. Günaydın, hayırlı cumalar dilerim.

• Güneşin pembeliğiyle doğan, saflığıyla süzülen, herkese nasip olmayan mutluluk denen o en güzel duygu sizle olsun. Hayırlı cumalar olsun..

• Günler bize dostların güzelliğiyle, geceler onların dualarıyla mübarek oluyor. Umudumuz dostların hediyesi, duamızsa sizlerin sevgisi. Cumanız mübarek, olsun, hayırlı sabahlar.

• Her katı kışın kalbinde tüm sıcaklığıyla bir ilkbahar filizlenir; her karanlık gecenin peçesi altından ise tüm alıcılığıyla bir şafak gülümser. Gününüz aydın, Cumanız bereketli olsun. Hayırlı Sabahlar.

• Her sabah RAB'bimize DUA etmeyi unutmayalım. Çünkü ALLAH bizi uyandırmayı unutmadı. Yaşadığımız her anın kıymetini bilelim, hayırlı cumalar ve hayırlı sabahlar.

• Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın. Hayırlı cumalar.

• Huzur ve güven içinde yenen kuru bir ekmek, endişe içinde yenen baldan daha tatldır. Namus içinde yaşanan bir çadır, ahlaksızlığın hüküm sürdüğü bir köşkte yaşamktan daha sevimlidir. Cumanız mübarek olsun.

• Kalpler imanla, gönüller huzurla dolsun, saadetler hepimizin olsun, ne kurulan bağlar bozulsun, ne de dostlar unutulsun, cumanız mübarek olsun, günaydın.

• Kimi zamanlar vardır en muhabbetli en uhuvvetli ve en güzel, turkeyarena en içten müminin bayramıdır böyle zamanlar. En güzel günün cuma bayramın olsun.

• Lailahe illallah'tır özüm, Muhammed Mustafa'dır sözüm, ihlas-ı şerif ile yıkadım yüzüm. Ayetel kürsü için sen kabul eyle sözüm.

• Ne yaprağınız kurusun ne gülünüz solsun her tuttuğunuz altın olsun avuçlarınız semada dudaklarınız duada olsun her an ve her günki dualarınız kabul olsun. Cumanız mübarek olsun.

• Önce yollar uzanır hakka yürümek için, tomurcuklar güller açar onu görmek için, dua eden biri var senin için. sen de dua et ALLAH için. Cuman mübarek, günün hayırlı olsun.

• Özürsüz üç Cuma'yı terkeden kimsenin kalbin Allah mühürler. (Hadis-i Şerif)

• Rabbimizin emrini, öne almalı kişi, önce namaz kılmalı, sonra yapmalı işi. Cumanız mübarek, gününüz hayırlı olsun...

• Rabbim elimizi Kuran'sız, gönlümüzü imansız, kulağımızı ezansız, dilimizi tevhitsiz, alnımızı secdesiz bırakmasın. Cumanız mübarek, günümüz hayırlı olsun.

• Rabbim sen unutan kullarından etme bizi, dara dusunce hatirlayan kullardan etme bizi yuce rabbim seni her vakit anan kullardan eyle bizi cumaniz mubarek olsun.

• Selatü selaya yolladım Mevlaya, sen cümlemizin muradını ver gelecek Cuma’ya.

• Sıkıntılar misafirdir, gelir ve gider. Önemli olan gönderenin hatırına misafire sabretmektir. Gününüz aydın, cumanız mübarek olsun...

• Varlığı ebedi, merhameti sonsuz, adaleti eksiksiz olan Yüce Allah, el açıp kendisine dua edenleri geri çevirmez. Sabahın en hayırlı saatlerinde dualarınızı eksik etmeyin, hayırlı cumalar ve hayırlı günler, günaydın.

• Yine takvim yaprakları Cuma'yı gösteriyor, Rabbim bu mübarek gün hürmetine günahlarımızı af buyursun. Bizlere esenlik versin. Ahir zaman fitnelerinden, kazalardan, belalardan, sıkıntılardan, şerli kimselerin ve şeytanın tuzaklarından bizi ve sevdiklerimizi korusun. Hakkımızda hayırlı olan hacetlerimizi kabul buyursun. Selam ve DUA ile hayırlı cumalar.

2. EmRe Well-Known Member

Sayfayı Paylaş