Conficker virüsü temizlemede yardım

Konusu 'Yazılım' forumundadır ve BaRıŞ tarafından 31 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

1. BaRıŞ Well-Known Member

Selam arkadaşlar, Nod32 kaspersky Microsoft F-secure Giremiyorum F-Secure Firmasının Conficker Temizleme Yazılımı Varmış ama ben sitesine girip indiremiyorum virus bu sitelere girmeme izin vermiyor sizden ricam birisi bu programı rapidshare yada başka bir dosya paylaşım sitesine yükleyebilirmi ve conficker nasıl temizlenir bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardım edebilirmisiniz.

2. GamZe Moderator

F-Secure, Symantec ve Enigma Software'in temizleme araçları ile Microsoft'un elle temizleme yöntemi aşağıdaki linkteki rar dosyası içindedir. Bi arkadaş hazırlamış saolsun bende paylaştım, umarım işini görür.

RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

3. BaRıŞ Well-Known Member

Bu Programları Çalıştırdım Dostum cfremoved programı start tuşuna basınca not found conficker yazısı çıkıyor f-secure ile çalıştırdım taradı sildi bişeler yeniden başlattım sorun çözülmedi aynı şekilde symantec 1 saat boyunca bütün sistemi taradı bitirdi reset atıp yeniden başlattım ve sorun yine çözülmedi en sonuncu anlatım dökümanıda açıldığı gibi kitleniyor şimdi kafam karıştı misrosoft a giremiyorum msn yi windows installeri indirip kuramıyorum aynı şekilde antivirüs sitelerine ulaşamıyorum bunlar bnm aklıma conficker ı getirdi aynı şekilde conficker testi vardı 1 snlik giriyosun resimler var bazı siteleri yasaklıyor virüs o sitelerden alınan resimler var üstteki resimler gözükmüyor alttakiler gözüküyorsa conficker virüsü bilgisayarınızda olması yüksek ihtimal demişlerdi fakat bu temizleme araçları ile bunu başaramadım yardımlarınız için teşekkür ederim sevgiyle kalın..

Sayfayı Paylaş