Çok Güzel Günaydın Mesajları

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 21 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. GuNaHKaR Well-Known Member

Önce kendime Sonra evime Sonra evimdekilere sonra kapılarımı açtığımda Bana değen ne varsa Yüreğimle beynim arası Çizgi derinliğince Günaydın

Gün Seninle Güzel Güne Başlamak Seninle Sıcak Olucak, Günlerimiz Aydın geleceğimiz Parlak Olsun Sana Günaydın Olsun bebeğim..

Sendin benim hayatıma anlam katan yasama sebebim olan .. Öle bir girdin ki kalbime çıkmamak üzere yerleştin bu yüreğime.. Ne kadar isterdim yanında olmak sana sarılmak gözlerinin içine bakarak seni seviyorum demek. İyi ki varsın aşkımm günaydının parlayan güneşim..

Günaydın hüzün adası, ben duygu gemisi, sabahın ilk ışıklarıyla demir attım kıyılarına, hadi uyan aç gözlerini bak ne diyo gemideki ses; Seni Seviyorum.

Bu sabah mavi bulutları avucuna, mutlulukları kalbine, sevgimi usulca kalbine bırakıyorum. Seni seviyorum günaydın sevgilim.

Sabahları uyanıp yüzüne çarptıgın herbir su damlası benden sana günaydın öpücüğü olsun aşkım.

Günaydın sevgilim, güneş ve mavi gökyüzü yoldaşın olsun bugün rüzgarla dost, denizle sevgili ol.

Bir yanımda olduğun zaman aydınlık yeryüzü bir de güneş doğdu zaman. Günaydın.

Bir Sabahı Bir de Gözlerini Özledim Sevgilim, Sensiz kaçıncı Sabahım Hatırlamaz oldu bedenim, dön artık sevgilim dön artık herşeyim sensiz başlayan güne, gün diyemem sevgilim. GUNAYDIN herşeyim.

Bugünün sabah güneşi yüzüme vurdukça sanki sen bakıyormuşsun gibi geliyor bana güneş bile gözlerini kıskanıyor sevgilim bunu unutma. Günaydın Aşkım

Günaydın bahar kokulum, kır çiçeğim nefesim, gözüm... her şeyim günaydın günaydın!

Sevgimiz yavas yavas süzülen çisil yagmur gibi ama irmaklari tasiran cinsten...

Seni yildizlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici,çekici ve güzelsin ama aranizda tek fark var onlar milyonlarca sen birtanesin.

Günaydın dudağımdan asla gitmeyen Neşe, Günaydın dost kalplerde açan büyük güneşe, Günaydın yüreklerden akan sıcak dizeler...Yürek yangınlarına su gönderen göller, Günaydın sevgiyle yoğrulmuş kalpler,Günaydın dostlar...

Güneş kadar Aydınlık, Gözlerin kadar Güzel, Sözlerin gibi Kusursuz bir güne merhaba demek için tam zamanı Günaydın Sevgilim.

Her günün Ayrı Bir güzelliği Olsun yanında güne Gülerek Başla Sevgilim, Bugünde Seni Kıskansın herşeyim Günaydın.

Sadece bu sabah değil her sabah koynumda resminle uyanıyorum hayata bebeğim seni böylede sevdim, günaydın birtanem.
    Her sabaha adınla uyanmak sanki yeniden doğmak gibi sevgilim günaydınlar birtanem benim.

Sabahın bütün güzel renkleri odana dolsun, hayatın tatlı, günün aydın olsun sevgilim.

Sen benim canım sen cananımsın sen benim günüm karanlık sabahlarımı aydınlatansın günaydın bebeğim..
    Ağlayan gözlerime ışık oldun, tıp kı yağmur sonrası doğan güneş gibi, seninle hayatım gökkuşağı gibi, günaydın sevgili.

Sensiz güneşin batmasını istemediğim gibi sensiz geceyide bitirmek istemiyorum ve bugün güneş doğdu tüm dualarım bugün seninle geçmesi için aşkım günaydın..

Günaydın ceylan gözlüm sabahımın güneşi gözlerimin ışığı hayata seninle günaydın demeyi seviyorum.

Sen bu mesajın daha ilk kelimelerini okurken, ben senin adına şiirler yazmış olucağım birtanem, günaydın.

Günaydın bahar kokulum, kır çiçeğim nefesim, gözüm, her şeyim günaydın günaydınlar.

Seviyorum seni seninle geçen günleri, seviyorum seni sana günaydın demeyi.

Yaşamayı sevmekten daha çok seviyorum seni, çünkü sen yaşamsın sen benim için yeni bir günsün bebeğim günaydın herşeyim.

Sayfayı Paylaş