Coca colanın gizlenen formülü bulundu...!!!

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve abdulkadir tarafından 4 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

1. abdulkadir Well-Known Member

Coca Cola’nın Gizlenen Formulü Bulundu

Katliamlarıyla meşhur İsrail donanmasına 2004 yılının temmuz ayından itibaren kâr’ını kaynak olarak aktaran Coca Cola, Filistin ve dünyanın dört bir yerinde elinin erdiği müslümanların kanını içerken, kanını içemediği Müslümanların kanınıda “alkol ve kokain” ile zehirliyor

Bütün dünyada en çok tüketilen içecek olan Coca Cola'nın gizlenen formülü, Amerika’da Mark Pendergrand adlı gazetecinin Coca-Cola'nın Kütüphanesi'nde yaptığı dört senelik araştırma neticesinde ortaya çıktı. Amerikada 1993 yılının mart ayında piyasaya çıkan kitabında Cola'nın formülünde kokain ve alkolün bulunduğunu belirtti.

Formülde yer alan kokain maddesinin yer alıp almadığı konusunda cevap vermekten kaçınan Cola üreticileri, alkolün var olduğunu ise inkar etmediler.

Ey Müslümanlar Hâlâ uyanmayacakmısınız sizin dininizden olmayanların size zarardan başka bir katkısı olmaz!

okudum sizlerle paylasmak istedim...

23 yil kola fabrikasinda calisan biri niçin hiç kola içmez.

23 yil kola fabrikasinda calisan birisinin naklettigi ...
    gelen iddia;

malumunuz kola denilen içeceğin en temel hammaddesi meyan köküdür ve meyan kökü ile beslenen canlilar arasinda fare de bulunmaktadir. büyük sirketler tonlarca üretim yaptiklari icin kepcelerle toplamaktadirlar meyan köklerini ve tonlarca topladiklari için de fareleri ayiklamaya ugrasmamakta daha dogrusu ugrasamamaktadirlar.

bu yüzden de meyan köklerini içindekilerle beraber preslemekte sadece kalan deri, ayak, bacak parçalarini elekten geçirerek ayiklamaktadirlar.

meyan köklerinin suyunun yaninda farenin kani, mide özsuyu vs. gibi sivilar da karismakta renk siyah oldugu için estetik açidan bir sorun olmamaktadir. tabi kola üretimi yapan sirketin kimyasal yöntemlerle bunu sagliga zararsiz
    hale getirme ihtimali de var... bu olayi anlatan kisi calistigi 23 yil boyunca bi bardak bile kola icmemis. [​IMG][​IMG][​IMG]

ALINTIDIR..

2. oguzturk Administrator Staff Member

ilginç, fare nederece doğru acaba questionmark

3. abdulkadir Well-Known Member

bunu aldığım yerde yazmıyordu ama bu coca cola yı üreten insanlar içmeyip müslümanlara içirdikleri doğru.....
    Ayrıca yahudilerden herşey beklenir.....

4. EmRe Well-Known Member

saçma ben bi kimyacı olarak hiç böle bişey duymadım + bizde çok yaptık ama içine fare felan :D bence karalama kampanyası gibi bişey bu

5. abdulkadir Well-Known Member

Kardeş evet karalıyorum
    Peygamberimiz'e kutsal yerlere küfredenleri herhalde övecek halim yoktu değil mi?

Ya anlamıyorum bizler bas bas bağırıyoruz bu coca colayı içmeyin diye içinde neler olduğunu bilmediğin şeyleri niye içiyorsun...

Farzetki fare kanı yok...
    Yahudi malı olması yetmez mi?Gelirlerinin israil ordusuna aktarılması bu sayede filistinlileri öldürmeleri yetmez mi?

6. EmRe Well-Known Member

son sözün tmm ona katılıyorum tercih meselesidir ama asılsız ve komik formullere gerek varmı

7. abdulkadir Well-Known Member

Arkadaş sen onun içinde neler var biliyor musun?
    Nereden biliyorsun fare kanının ya da başka birşeyin olmadığını?
    Kanıtın varsa susarım...

8. EmRe Well-Known Member

kardeş kanıta gerek varmı şöyle aklı başında belli bir zekaya sahip herkesin bunun çok saçma old. düşünmesi gerekir zaten :)

9. abdulkadir Well-Known Member

Kardeş tamam senin dediğin gibi olsun...
    Yahudilerin yaptıkları bu coca colaya hiçbirşey katmıyorlar......
    İnsanları zehirledikleri.....

Ama er geç bu çıkacak ortaya

Hatta bir yarışma yapılmıştı..
    En fazla colayı kim içecek diye..
    Ve bir adam tam 8 litre içip kazandı..ama sonu 1 saat sonra ölüm oldu..
    Otopsi yapıldı..
    Adamın vücuduna çok karbondioksit girdiği ve colanın yapısındaki bir maddenin alyuvarları yok etmesiyle öldüğü anlaşılmış.....

10. ShaDow_19 Well-Known Member

Yalan bunlar... Bizlerin çıkardığı saçma sapan uydurmalar.. Dünyaca ünlü bir marka sonuçta bizim fareli dediğimiz.. Bunlarada inanıyolar ya.. Asıl bizim colaturca yı araştırmamız lazım.. :D

11. NEFİSE Well-Known Member

ilginç, fare nederece doğru acaba questionmark

bu doğru çünkü fareleri meyan köklerin ayırmak çok zor bu konuyu bizle paylaştığın için saol

12. abdulkadir Well-Known Member

Tamam farzet ki fare kanı yok.....
    Yahudi malı olması,gelirinin yarısının israile gitmesi Filistindeki vahşetin ve insanlık dışı o katliamın yaşatılması yetmez mi?
    Daha da iğrenci logonun Peygamberimize (s.a.v) ve Kabe'ye hakaret etmesi yetmez mi?

Sayfayı Paylaş