Coca cola anlamı

Konusu 'Dini Resimler' forumundadır ve salihsat tarafından 30 Haziran 2007 başlatılmıştır.

1. salihsat Well-Known Member

Ekli Dosyalar:

2. salihsat Well-Known Member

3. salihsat Well-Known Member

4. BuLuT5 Well-Known Member

Ben Bİsey Anlamadim Yazarak SÖyle Barİ

5. ot-gu Genel Sorumlu

resmi linkini url adresini [​IMG] bu simgeye tıklayarak açılan yeni pencereye adresi yapıştırman yeterli,,,

6. abdulkadir Well-Known Member

resim düzelmiştir.umarım bu resimle coca cola tuzağını daha iyi anlamış oluruz.

7. BaRıŞ Well-Known Member

ben pepsinin tadını daha çok seviyorum, pepsimi coca cola mı diye anket açalım ;)

8. abdulkadir Well-Known Member

Merkezi AmeriKA Birlesik Devletlerinde olan "Coca-Cola Company" her yil israildeki bir vakifa (Israili gelistirme ve kalkindirma vakfi) 1 milyar dolar parayi karsiliksiz hibe ediyor.Üstelik bunu dünyanin heryerine sattigi ürünlerinden elde ettigi karlarla yapiyor.Maalesef müslüman ülkeler de bilerek ya da bilmeyerek bu satislara destek oluyor.Lütfen daha duyarli, daha uyanik ve dikkatli olalim.

Satin aldiginiz her Coca-Cola, Pepsi vb.
    Filistinde israil zulmü altinda inleyen din (mücahid) kardeslerimize sikilacak bir merminin parasi olabilir!..

P(pay)
    E(every)
    P(pennyfor)
    S(strong)
    I(Israil)

Anlami: HER KURUŞUNU GÜÇLÜ İSRAİL İÇİN ÖDE!

İçilen her damla Cola, Pepsi vs. bilinizki filistinlilerin kanıdır...KAN İÇMEK VE ÖZELİKLE İÇİLEN KAN KARDEŞİNİN KANIYSA!NASIL BİR DUYGU BU?
    Ayrıca bu içeceklerin biyolojik yapımıza verdiği zararları bilmeyenimiz yoktur...!

Rabbimin razı olduğu kullardan olabilmemiz duası ile
    Yüceler yücesine emanetsiniz.

not:Umarım müslüman kardeşlerinin kanı lezzetlidir.kotz01kotz01

Sayfayı Paylaş