Cityville Bayilik Açma

Konusu 'Sosyal Medya' forumundadır ve OrKuN tarafından 16 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. OrKuN Well-Known Member

Cityville Bayilik Açma Nasıl Yapılır? ve Cityville Bayilik Açma Hilesi

Artık şehrimiz hızla büyüdü ve işyerlerimizin bayilerini açmaya başlıyoruz. Tabi komşularımızında bayilik istekleri oluyor onlarıda kabul etmemiz lazım. Ne demişler ne ekersen onu biçersin. Bayilik kabul edesin ki seninde bayiliğini kabul etsinler.

İlk olarak cityville nasıl bayilik açılır: Arkadaşlarımızın şehrini ziyarete gidiyoruz. Ekranın sol üst köşesinde iki işaret beliriyor.

Üstteki bayilik talebidir. Hemen tıklıyoruz. Bir sayfa açılıyor ve bayilik verebileceğimiz işyerlerinin listesi çıkıyor. Hangi işyerinin bayisini açmak istiyorsak ona tıklıyoruz. Ben arkadaşımın şehrinde bir turkeyarena pastanesi açmak istiyorum.

Seçtiğimiz işyerine tıklayınca bir uyarı kutusu açılıyor. Arkadaşına burada bayilik açmak istediğini sor diyor. Evet deyin ve talebinizi arkadaşınızın onaylamasını bekleyin.

İkinci olarakda cityville bayilik isteklerini nasıl kabul edeceksiniz:
    YAP menüsünden işyerleri sekmesine geçin. Karşınıza boş bir arazi çıkacak Ücretsizdir.

Hemen onu alıp şehrinizde uygun bir yere yerleştirin.

Anında size bayilik gönderenlerin bir listesi çıkacaktır hemen bu alanın üzerinde hangisini kabul etmek istiyorsanız. Boş araziye tıklayın ve kabul yada reddedin. İşte hepsi bu kadar. Bol bol eğlenceli bir oyun diliyorum hepinize.

Sayfayı Paylaş