Çıkma Yıldönümü Mesajları

Konusu 'Diğer Mesajlar' forumundadır ve Seçkin tarafından 23 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Seçkin Well-Known Member

Kalbime ektiğin tohum, biraz daha büyüdü. Bu ölümsüz çiçek aşkınla yüzümü güldürdü. Yıldönümümüz kutlu olsun aşkım.

Sen gözlerimdeki yaş ol razıyım, mutlulukta senden gelsin hüzünde, yeter ki benimle ol dar günümde, her günümde. Seninle güzel bir sene..

Sana uzak kalmak, güneşsiz yaşamak gibi, ben ayçiçeği sen güneş, ömür boyu hep sana bakmak dileği ile nice senelere birtanem.

Aşkımı yazmaya mısralar yetmez, şu bir kaç satırda kağıtlara sığmayacak aşkım ile sana doyamadığım bir sene için teşekkürler.

Seviyorum seni öyle delicesine, değil 1 sene 100 sene beklercesine, bu aşk daha sevgili aşamasında, umarım biter nikah masasında Seni seviyorum aşkım. Nice yıllara.

Sevmek, zamanın durması demektir, geçen yıllar sanki bir anmış gibi geçer gider, önemli olan mutluluk değil, önemli olan beraberlik, hep benimle kalman dileği ile.

Seninle geçen her günüm cennet, ölmek istemem dünyada kalayım canıma minnet, senden ayrılırsam geçiririm cinnet, dünyadaki cennet bırak kalsın bende, seviyorum seni unutma aklım hep sende.

Her günümüz birbirimizi daha çok severek ve birbirimize daha çok bağlanarak geçsin.
    Zannetme ki gözlerim sana baktıkça bıkacak, ölsem de ruhum seninle kalacak, kapanırsa gözlerim senden önce bu hayata, inan ki son sözüm seni seviyorum olacak.

Paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, Seni Seviyorum!

Hayat kadehse eğer, aşk da kadehi dolduran şaraptır. Kadehimizin hiç şarapsız kalmaması dileğimle.

Sonbahara inat ağaç hala yeşermekte, geceye inat gün hala ağarmakta, ben ise kadere inat hala seni sevmekteyim. İnat bu ya, mahşere kadar “seni seveceğim”.

Beni ben yapan senin varlığın canım! Hayatımda olduğun için sonsuz teşekkürler.. Seni seviyorum.

Zaman çok kısa, hiçbir zaman senin kalbini kırmamaya ve her zaman sevgi dolu olmaya söz veriyorum.

Bir elmanın iki yarısı gibi yaşam boyu birbirimizi hep tamamlamamız dileğiyle. Mutluluklar Aşkım!

Evlilik sadece seninle anlam kazanıyor Birtanem. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Nice mutlu yıllarda, birlikte yaşlanmak dileği ile.

Ellerimiz birbirine daha da sıkı sarılarak hiç ayrılmasın.

Geride bıraktığımız onca yılda her daim yanımda var olarak hayatımı güzelleştirdiğin ve desteğini hiçbir zaman eksik etmediğin için sonsuz teşekkür borçluyum sana.

Sayfayı Paylaş