Çiçek üzerine yazılan mesajlar

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 26 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. GuNaHKaR Well-Known Member

Sevmiyorum şu saatin sesini,akmasın dursun zaman.herşeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya; YALAN. senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan.

Sen benim incimdin. parıldayan masum güzelliğinle seni sarp kayalıklardan tırnaklarımla kazıdığım bir istiridyede bulmuştum. ve bir daha kaybetmiyeyim
    diye kalbimin derinliklerine gömdüm.

Her mevsim kalbimde kır çiçeğim benim,Dualarım sana gözbebeğim benim,Ölsem de vazgeçmem tek dileğim benim,Sen benimsin ben de senin,Sonsuza kadar yemin ederim

Yaşadığım her an,Seni özlemeye itiyor beni,Ağır geliyor yokluğun,Beklediğimsin, özlediğimsin, özlemimsin...

Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır...

Ne zaman tutsam ellerini,Gözlerimin önünden mevsimler geçer,Ne zaman gözlerin gözlerime değse,

Sen benim gözlerimde saf bir gerçek,Yüreğime bahar getiren bir çiçeksin.Sen bedenimdeki yumuşak kudret,Gönül bahçemde uçuşan bir kelebeksin..

Biliyorum bugün kulakların bir başka çınlayacak, anlayacaksın seni yine nasıl andığımı, özlediğimi. Ellerin titreyecek, gözlerin yollarda kalacak,sende hissedeceksin yüreğimde neler hissettiğimi!

Bırakma beni sevdiğim gidişine dayanamam,Hasret gözyaşlarımla kendimi avutamam…Dönerim dersin ama kadere inanamam,Bıraktığın anılarınla, ben sensiz yasayamam

Bakışlar vardır insani ömür boyu ağlatan.Yollar vardır aşılması güç olan.Kalpler vardır acılarla parçalanan.Ve insanlar vardır hiç unutulmayan.Sanma beni sevipte bırakanlardan.Benim sevgim mezara kadar olandan..

Sen bir pınarsın içilen ama kanılmayan, Seveni yanıltmayan, sevince yanılmayan, varlıgına doyulmayan, yokluğuna dayanılmayan..

Canımdaki her nefes nefesine eklensin, içimdeki her nefes hayalinle demlensin, bırak bu gönlüm varlığınla renklensin, sen benim gönlümde yaşadıkça özelsin

Sıkıntı çekecek kadar gücüm acı çekecek kadar sabrım kalmasa da Seni sevecek kadar kalbim her zaman vardır.

Çarşıda kaybolan çocuğun elinde soğuyan anne sıcaklığı hızıyla ayrıldın benden,
    Oysa ben çay bardağında bırakılan dudak payı kadar bile ayrı kalamam senden…

Bir gece titreyerek uyanırsanBil ki resmini öptüğüm andır…Bir gün yaşlar süzülürse o güzel gözlerinden

Sayfayı Paylaş