Çiçek üzerine yazılan aşk sözleri

Konusu 'En Güzel Sözler' forumundadır ve Aylinn tarafından 3 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. Aylinn Well-Known Member

Sevgilinize göndereceğiniz çiçek üzerine yazabileeğiniz kısa aşk sözleri

Sevgi emek ister ben sevgimize emek vermeye hazırım seni çok seviyorum aşkım

Sevgi Yürektir Bazen Yürekler Uğruna ölmektir Kimbilir Belkide Mordağlarda Kimsesiz Bir çiçektir Sevmek Benden öte Sen Herşeyden Sen Diyebilmektir

Dünyada gördüğüm en güzel çiçek olan biricik aşkıma sevgilerle..

Seni ne nakar sevdiğimi çiçekler sana anlatsın biricik aşkım..

Hayatta iki kişi tanıdım.Birisi rüyalar kadar uzak sen, diğeri sevgililer kadar yakın ben.Hayatta iki kişi tanıdım .Birisi asla benim olmayacak sen, diğeri senden başkasının olmayacak ben.

Bir sıcak yüz aradım şu tenha sokaklarda sanki herkes yabancı herkes darılmış bana.ne derdimi soran var ne tanıdık bir çehre.ne tarafa uzansam ellerim boş kalıyor,mutlu olan kimseler hüznümü arttırıyor.

Yağmur denize Düştüğünde Deniz Yeşile Düştüğünde Yeşil, Toprağa Düştüğünde Toprak , Kokar...yağmur;saçina Düştüğünde Sevgi, Eline Düştüğünde özlem, Kalbine Düştüğünde Aşk, Kokar...hiç Yağmuru Kalbine Düşürebildin mi?
    Aldırma sen benim yalnızlığıma,Aldırma sen benim gözyaşlarıma,Boşver sende kalmış yarınlarıma
    Biz kadere çelme takmış adamız.

Alın sizin olsun bütün saltanatıyla dünya,Bütün sahteliğiyle hayat,Alın kucaklayın gönlünüzce,O bitmeyen ihtiraslarınızı,O dinmeyen bencil aşklarınızı!

Aldığım her nefes sana yazılı,Korkarım ki sensiz ömrüm sayılı,Yüreğim tutuklu gönlüm cezalı,Hasretin kanıma girdi girecek. Aldırma görürsen yaşlar gözümde,Şarkımız olacak yine dilimde,Mektubun cebimde, resmin elimde,Yarın bu şehirden ayrılacağım..

Sayfayı Paylaş