Çiçek üzerine yazılan anlamlı sözler

Konusu 'Aşk Sözleri' forumundadır ve SeçiL tarafından 30 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. SeçiL Well-Known Member

Aşktan yana söz duyunca ben hep seni düşünürüm.

Çünkü sen hissettiklerimin dile gelmiş halisin.

Sen bir pınarsın içilen ama kanılmayan, Seveni yanıltmayan, sevince yanılmayan, varlıgına doyulmayan, yokluğuna dayanılmayan..

Ellerimi tutacaksan, yaşamayı bırakabilirim.

Biliyorum bugün kulakların bir başka çınlayacak, anlayacaksın seni yine nasıl andığımı, özlediğimi. Ellerin titreyecek, gözlerin yollarda kalacak, sende hissedeceksin yüreğimde neler hissettiğimi!

Canımdaki her nefes nefesine eklensin, içimdeki her nefes hayalinle demlensin, bırak bu gönlüm varlığınla renklensin, sen benim gönlümde yaşadıkça özelsin

İnan kölesi olabilirim gözlerime saldığın derinliğin.

İnsan sevdiğiyle güzel..

Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var..

Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır...

Çarşıda kaybolan çocuğun elinde soğuyan anne sıcaklığı hızıyla ayrıldın benden,Oysa ben çay bardağında bırakılan dudak payı kadar bile ayrı kalamam senden…

Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım!..

Öyle bir sarıl ki bana, ayrılığa yer kalmasın aramızda.

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

Sevmiyorum şu saatin sesini,akmasın dursun zaman.herşeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya; YALAN. senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan.

Sen uzağımda olsan bile, ben seni yüreğimde hissederim.

Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar, ormandaki ağaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum.

Seni sevdiğim günden beri sesler değişti, renkler değişti.

Sen benim incimdin. parıldayan masum güzelliğinle seni sarp kayalıklardan tırnaklarımla kazıdığım bir istiridyede bulmuştum. ve bir daha kaybetmiyeyim diye kalbimin derinliklerine gömdüm.

Sen yemeğimin tuzu, yüreğimin buzu, anasının en güzel kızı... Sen kalbimde en tatlı sızı, sen bütün varlığımın sevimli hırsızı... Sen sevdikçe sevilesi övdükçe övülesi, öptükçe öpülesi, aşık oldukça olunacak aşkımsın.

Sil ağzının kenarını yine gülüşünden cennet akıyor.

Zaman sen olmayınca geçmiyor. Sen olunca da yetmiyor..

Sayfayı Paylaş