Çiçek üzerine sevgiliye yazılacak sözler

Konusu 'Aşk Sözleri' forumundadır ve Aylinn tarafından 18 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Aylinn Well-Known Member

* Bakışlar vardır insani ömür boyu ağlatan. Yollar vardır aşılması güç olan. Kalpler vardır acılarla parçalanan. Ve insanlar vardır hiç unutulmayan. Sanma beni sevipte bırakanlardan. Benim sevgim mezara kadar olandan

* Benim için seni görmek suya benzer Seninle yasamak ise nefes almaya Susuz üç gün yaşarım ama nefes almadan asla

* Benimle olan birlikteliğinin gönderdiğim çiçekler kadar renkli geçmesi dileğiyle…

* Bırakma beni sevdiğim gidişine dayanamam, Hasret gözyaşlarımla kendimi avutamam…

* Biliyorum bugün kulakların bir başka çınlayacak, anlayacaksın seni yine nasıl andığımı, özlediğimi. Ellerin titreyecek, gözlerin yollarda kalacak,sende hissedeceksin yüreğimde neler hissettiğimi!

* Bir nasihat: Kendine dikkat et. Bir rica: Sakın değisme! Bir Dilek : Beni unutma. Bir Yalan : Seni hiç sevmiyorum. Bir Gercek : Seni çok özlüyorum.

* Bir umut vardır hiç tükenmeyecek, bir hasret vardır çekilmeyecek, birde ölüm vardır, bir gün elbet gelecek ama sana olan sevgim ne ölecek ne de bitecek

* Bu mesajı silersen benden hoşlanıyorsun, Silmezsen beni istiyorsun, Cevap verirsen beni seviyorsun, Vermezsen bensiz yapamıyorsun, Hadi bakalım ne yapacaksın?

* Canımdaki her nefes nefesine eklensin, içimdeki her nefes hayalinle demlensin, bırak bu gönlüm varlığınla renklensin, sen benim gönlümde yaşadıkça özelsin

* Denizim değil dalgam olurmusun? Ateşim değil külüm olurmusun? İlk sevdiğim değilsin affet son sevdiğim olurmusun?

* Dönerim dersin ama kadere inanamam, Bıraktığın anılarınla, ben sensiz yasayamam

* Gecenin karanlığında, güneşin ışığında, turkeyarena Suyun damlasında, selin coşkusunda Kimi yanımdasın kimi rüyamda Ama hep aklımdasın sakın unutma......

* Gözlerin gözlerimde,aşkın içimde, ruhun bedenimde olduğu sürece seni seveceğim...

* Gülen gözlerin ve güzel yüzünle binlerce renk kattın yaşamıma... varlığınla gurur duyuyor ve seni çok seviyorum. Teşekkürler.

* Happy Valentins day my sweatheart! This roses is my heart. I love you baby.

* Hayat seninle güzel. Seni seviyorum...

* Hayatımdaki varlığın için teşekkürler. Seni seviyorum.

* Ne dil yeter seni anlatmaya, Ne göz kıyar sana bakmaya, Ne ellerim dayanır sana dokunmaya, Ne kollarım uzanır seni sarmaya Hiç ömür yeter mi? Bir sen daha bulmaya bitanesi...

* Özlemlerin en güzeli seni özlemek Ve hayatin tadı sabah kalktığında senin var olduğunu bilmek

* Sahiller dalgayı nasıl beklerse,Gökyüzü mehtabı nasıl özlerse, Kuru topraklar suya nasıl hasretse, Sende benim hasretimsin...

* Sana gönderdiğim çiçekler güzelliğinin karşısında solmazlar umarım.

* Sana ne demeliyim bilmiyorum,Güneşim desem güneş batıyor, Hayatım desem hayat kısa, Gülüm desem oda soluyor, Sana canım demeliyim. Çünkü bu can seninle yaşıyor..

* Sen benim gözlerimde saf bir gerçek, Yüreğime bahar getiren bir çiçeksin. Sen bedenimdeki yumuşak kudret, Gönül bahçemde uçuşan bir kelebeksin..

* Sen benim incimdin. parıldayan masum güzelliğinle seni sarp kayalıklardan tırnaklarımla kazıdığım bir istiridyede bulmuştum. ve bir daha kaybetmiyeyim diye kalbimin derinliklerine gömdüm.

* Sen bir pınarsın içilen ama kanılmayan, Seveni yanıltmayan, sevince yanılmayan, varlıgına doyulmayan, yokluğuna dayanılmayan..

* Sen güllere özenme güller sana özensin. Üzme tatli canini sen güllerdende güzelsin. Sevgi kadar özgür Özgürlük kadar özelsin. Bir gülsen dünyalara bedelsin.

* Seni denizdeki kumlar,gökteki yıldızlar, okyanustaki sulardan daha çok seviyorum...

* Seni ne çok sevdiğimi çiçeklere sor çünkü onlara fısıldadım aşkımızı…

* Senin kanadın olmak isterdim Ben olmadan uçma diye Senin baharın olmak isterdim Ben olmadan açma diye

* Sevmiyorum şu saatin sesini,akmasın dursun zaman.herşeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya; YALAN. senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan.

* Sırdaşım, mutluluk kaynağım, güvendiğim tek arkadaşım. Teşekkürler..

Sayfayı Paylaş