Casper Nirvana CPM-P860-4K15 C2D P8600 2.4Ghz 4096MB 320GB Kullanıcıları

Konusu 'Donanım' forumundadır ve ot-gu tarafından 24 Şubat 2009 başlatılmıştır.

1. ot-gu Genel Sorumlu

CASPER NIRVANA CPM-P860-4K15 CORE 2 DUO P8600 2.4Ghz 4096MB 320GB Notebook
    Kullanıcıları Buluşma Noktası

[​IMG] [​IMG]

Özellikler
    • Intel® Centrino® 2 ‹şlemci Teknolojisi
    • Intel® Core™ 2 Duo ‹şlemci P8600 (‹şlemci h›z› 2.40 GHz, 3MB L2 cache, 1066 MHz FSB)
    • Intel® PM45 Chipset
    • Intel® PRO/Wireless 5100 Kablosuz Ağ Bağlant›s›
    • Orijinal Microsoft® Windows Vista® Home Premium
    • 4 GB DDR2 800 MHz Bellek
    • 320 GB SATA Harddisk
    • 15.4”WXGA (1280x800) TFT Renkli Ekran
    • 1024 MB Geforce 9600GS Turbocache Ekran Kartı (512MB Ayrılmış Bellek)
    • DVD±RW DUAL
    • 2.0 MP Web Camera
    • PCI-e Mini Card
    • Bluetooth
    • Multi Card reader (MS/MS PRO/MMC/SD)
    • 2X USB 2.0 port, 1X eSATA, 1X HDMI
    • Li-ION smart battery

2. EmRe Well-Known Member

piyasada bu özelliklere göre alınabilicek en iyi bilgisayarlardan biri bence 2 haftadır kullanıyorum gta 4 ü rahat oynuyorum gta 4 ü örnek vermemin sebebi ise şuan encok ekran kartı ve ram gücü isteyen oyun olmasıdır.

Bilindiği üzere Casper lar özelliklerine göre uygun fiyatlara satılmakta onun için fiyat/performans oranı iyi...

3. 14cengiz New Member

merhaba ben 1 ay önce casper cpm p8600 4k15 aldım benim bir sorunum oldu notebook geldiğinde sistem kurulu ve harddisk 2 ye bölünmüş c ise 17.7gb doluluk oranında idi 1 hafta sonra c 40gb doluluk oranına ulaştı sadece ofis nod32 usb security gibi gerekli programları yüklemiştim dikkat ettim her nete bağlanmamda c nin doluluk oranı artıyordu adanaya servise gitti geldiğinde c 30.7gb doluluk oranında idi dün gece nete bağlanmadan baktım 36.8gb idi 3 saat sonra kapattım bu akşam tekrar açıp baktım c nin doluluk oranı 40.8 idi 3 saatte 4gb doluluk oranı artmış bu sorunu yaşayan başka birisi varmı yada nedeni nedir böyle devam ederse 2 ayda c dolacak ki 147gb büyüklükte tüm belge ve bilgilerimi d ye kaydediyorum d de böyle bir sorun yok bilginiz varsa yardımcı olursanız sevinirim cengiz öztürk 14cengiz@gmail.com

4. OrKuN Well-Known Member

ilginç bi durum herhangi bir paylaşım programı falanmı kurulu, kendi kendine dolmaz muhakkak bişeyler iniyordur netten veya harddiskde bi problem vardır, format atıp sistemi tekrar kurup deneyin bence...

5. apiah New Member

bende casper laptop aldım cpm p860-4k-15 1 yıldır kullanıyom hiç bi sorunla karşılaşmadım nfs shift gta 4 her türlü oyunu oynuyomm bazıları casper iyi değil diyo... tpx

6. BaRıŞ Well-Known Member

dünyada anakart ve işlemci üreten firmalar belli çoğu notebook üreticisi gibi casperda topluyor cihazları, ayrıca caspper ın kasa seçimleride şıklık ve kalite bakımından gayet başarılı bence.

Sayfayı Paylaş