Canon Digital IXUS 990 IS

Konusu 'Fotoğrafçılık' forumundadır ve pult tarafından 6 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

1. pult Well-Known Member

Canon Digital IXUS 990 IS
    Canon Digital IXUS 990 IS makinesinin duyrusunu yaptı.

Canonun İXUS serisinin en yeni modeli olan IXUS 990 IS yapı donanım ve estetik olarak rakiplerinin çok önünde fiyat olarakta uygun olursa çok başarılı olacağa benziyor.
    Canon Digital IXUS 990 IS dijital fotoğraf makinesi süper telefoto objektifi, 5x optik zum yeteneği ve geniş görüş açılı 3.0 inç LCD ekranı ile dikkat çekiyor. Canon Digital IXUS 990 IS dijital fotoğraf makinesinde, Canon'un yenilikçi Sahne Tanıma Teknolojisini kullanarak kullanıcıların harika fotoğrafları kolaylıkla çekmelerine yardımcı olan yeni Akıllı Otomatik (Smart Auto) çekim modu bulunuyor. 12.1 megapiksellik Canon IXUS 990 IS kamera 1280 x 720 piksel çözünürlüğünde saniyede 30 kare çekim hızı ile HD yüksek görüntü kalitesinde video kayıt yapabiliyor.
    Bu özellikteki bir makinenin türkiye şartlarında pek ucuz olacağını sanmıyorum şahsen benim tahmini fiyatım 1200 TL olabilir.

2. ot-gu Genel Sorumlu

güzelmş ama o fiyatlara piyasada zor tutunur bence

3. pult Well-Known Member

Avrupa fiyatının 400 euro olması tahmin ediliyor,canon makinesine güveniyor demekki satacağınada inanıyor bu fiyatlara.

4. OrKuN Well-Known Member

canon satabilirmi bilmemde, biz alabilirmiyiz o önemli :D

5. pult Well-Known Member

Makineye ihtiyacım olsun bu kadar parayla bu makinenin yanında bile geçmem o paraya ne makineler alınır biraz araştırılsa veya yurt dışında sipariş edilse.

6. EmRe Well-Known Member

şıklığa önem veren bayanlar için tasarlanmıştır bence ama pahalı, kompak bir makineye 1200 civarları verilmez.

7. GamZe Moderator

Biraz satılmadımıydı bakın fiyatı nasıl düşüyor thumpdown

8. pult Well-Known Member

Bu makine avrupa,japonya ve amerikada satışlarda birinciliğe oynar,nedeni hem bilinçli tüketicilik hemde fiyatların bizdeki gibi abartı olmadığından,tr'de satacağını sanmıyorum çok pahalı olacak.

Sayfayı Paylaş