Çam Terebentin Yağı Kullananlar

Konusu 'Şifalı Bitkiler' forumundadır ve KaraMelek tarafından 6 Ekim 2010 başlatılmıştır.

1. KaraMelek Well-Known Member

Çam Terebentin Yağı Kullananlar
    Saç dökülmesi için çam terebentin yağı kullanılıyormuş, kızlar kullanan varsa nasıl kullandığınız hakkında vede iyi gelip gelmediği hakkında bilgi verirmisiniz

2. ot-gu Genel Sorumlu

niye kızlar, sadece kızlara özel bişeymi, erkekler kullanamazmı yanimotz

3. KaraMelek Well-Known Member

haklısın aslında bu sorun erkeklerde daha fazla ;) o zaman sorum her iki cinse

4. ot-gu Genel Sorumlu

Ha şöyle :)
    Ben kullandım şampuana katarak kullanabileceğimi söylediler. Günlük saç yıkarım yaklaşık iki hafta kadar kullandım bu esnada pekde bir faydasını gördüğüm söylenemez belki daha uzun süreli kullanmak gerekiyodu netice almak için ama zeytinyağlı yeşil sabunu kullanmaya karar vererek şampuanı kestiğim için bırakmak zorunda kalmıştım.

5. Ayşe Melek Well-Known Member

uzun süre kullanımda saçları döküyormuş doğrumu

6. carmen Well-Known Member

yok canım bende uzun zamandır şampuanıma karıştırıp kullanıyorum çokta memnunun hatta kepeklerede iyi geliyo tek sorun kokusu

7. Funda3418 Well-Known Member

çam terebentini bende kullandım pek bir faydasını görmedim sadece saçımı yumuşattı o kadar. ama aktarlarda saç bakımı için yağ karısımları satılıyor ben onun çok faydasını gördüm saclarım sıklaştı resmen, ama bu yağları saca uygulayınca çıkarması zor oluyor çok yıkamak zorunda kalıyorsunuz bu yüzden saç yıpranıyor. onun içinde aktarlarda satılan doğal el yapımı sabunlar var. ben ısırgan otlu olanı kullanıyorum bir yıkamada bütün yağ saçtan arınıyor ve yıpratmıyor zaten bu sabunda sacın sıklaşmasına yardımcı olurmuş. ben memnun kaldım deneyebilirsiniz.

8. umay0104 Well-Known Member

bu çam terebentin yağını nasıl kullanıyorsunuz biraz bilgi verirmisiniz

9. aslı0607 Well-Known Member

arkadaşlar saça iyi gelen çam terebentinmi yoksa çam yağımı ben ahmet marankiden çam yağı diye duymuştum bi formülünde

10. Aylinn Well-Known Member

Saç diplerine masajla uygulayabilirsin ama kötü kokuyo uğraşamam dersen kullandığın şampuana karıştırıpta kullanabilirsin.

Sayfayı Paylaş