ÇaLışmak mı Yoksa Okumak mı Daha KoLay ?

Konusu 'Sohbet' forumundadır ve ShaDow_19 tarafından 2 Aralık 2007 başlatılmıştır.

?

1. Çalışmak

47,4%
  2. Okumak

21,1%
  3. 2 side Kolay bence :)

31,6%
  1. ShaDow_19 Well-Known Member

Yorumlarınızı bekliyoruz...

2. GamZe Moderator

bence ikiside zor

3. cozy Active Member

aynen katılıyorum

4. SHaDe_19 Well-Known Member

okumak kolay be

5. YaRaLi CoCuQ Well-Known Member

yok 2 side zor bence

6. EmRe Well-Known Member

bence bu ankette olması gereken seçenekler eksik ,,,bunların sadece kolay old. düşünen kimse duymadım

7. yagmur Well-Known Member

özel sektörde çalışmak zor, tek bunu bilirim :(

8. desayamu Well-Known Member

okumak olmayınca calışmak olmaz calışma olmayınca okumak olmaz ikiside birbirini tamamlayan seyler ikiside kolay

9. Pelin Super Moderator

erman oraya birde yaşamak mı diye şık koysaymışın daha iyi olurdu bence :D:D çünkü yaşamak cidden zor iş bu zamanda

10. EmRe Well-Known Member

özel sektörde çalışmaya ve okumaya kolay diyen arkadaşlar lütfen sallamayalım...çalışmaya kolay diyenler mutlaka kendi işleridir. okumaya kolay diyenlerse Allah bilir ne okuyolardır :D

11. EmRe Well-Known Member

çok güsel özetlemişin aynen katılıyorum

12. elif Moderator

anket seçeneklerinin değiştirilmesini istiyorum, sizce arkadaşlar

13. GamZe Moderator

bencede değişsin, okumak kolay diyenler hakkaten ne okuyolar acaba

14. BuLuT5 Well-Known Member

okumak okumaktan okumaya degişir hele okuyanın kafasına girmiyorsa calışmak ise işten işe meslekten meslege degişir en iyisi holtanı alacaksın yazın balık tutacaksın kışın ise yabani hayvan avlıyacaksın yaa özlüyorum ben bu hayatı emekliligede 25 sene var beklicez artık

15. EmRe Well-Known Member

ikiside zor beea ama üniversitenin ders çalışmak dışında eğlenceli ve kolay yönleri var tabii :D

16. Sol_Barış Well-Known Member

çalışmak daha kolay tabiki iş olan bir ülkede:):) okumak daha zor yok vize yok final çalış baklım çalış geceler boyu:):) okumak zor ama çalışmaktan daha zevkli;)

17. boikot Well-Known Member

Okumak en kolayı sorumluluk yok bişey yok ekmek elden su gölden..

18. BuLuT5 Well-Known Member

bence okumak kolaydır. tabi okuyupta amale olacaksan :D bence hic okuma son zamanlarda ortalıkta okuyan amale kaynıyor bana cok denk geliyor amale mühendisler :D ben üniverstenin kapısından iceri girmedim mühendise iş ögretiyorum orada gazatemi okuyorlar orasını cözemedim cok geride kaldık yavvv :D elalem uzaya cıktı

19. ot-gu Genel Sorumlu

ülkeyi buhale getirirlerse herkes amele olur bulut, mühendisi, doktoru, öğretmeni, emekçisi, çiftçisi kısacası çalışan herkesi, bu o insanların ayıbı değil ülkeyi bu hale getirenlerin empeyalis güçlere peşkeş çekenlerin vatan hainlerinin ayıbıdır...

20. yeşim Member

özel sektörde çalışmak zor olabilir ama bence unutmayalım ki bunuda kolaylaştıracak olan kendimiz özel sektörün temposuna alışınca hiç bir şey zor değil zevkli haale geliyo bencee

Sayfayı Paylaş