Buderus U 014 - 24K Delta Kombi

Konusu 'Kombi' forumundadır ve OrKuN tarafından 11 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

1. OrKuN Well-Known Member

U 014 - 24K DELTA KOMBİ

• Türü Bacalı
    • Kapasite 20640 kcal/h
    • Sıcak Su Kapasitesi (10/40°C) 11.5 l/dak
    • Boyler Hacmi
    • En 420 mm
    • Yükseklik 790 mm
    • Derinlik 335 mm
    Bacalı tip kombi.
    Kapasite : 20.640 kcal/h
    Tip : Bacalı
    Yakıt tipi : D.gaz + LPG ( D.gaz memeleri ile teslim edilir )

2. erkane5 New Member

buderus delta kombim var ama eşanjördeki sıcaklık hemen yükseliyor ve kombi susuyor, tesisatı temizliyorum tıkanan hiç bir yer yok ama kombi petekleri ısıtmadan eşanjördeki su hızla yükseliyor ve ev ısınmadan kombi duruyor, bu konuda bilgisi olanların yardımına acilen ihtiyacım var tşk ederim

3. OrKuN Well-Known Member

teknik ekibin yerinde görüp incelemesi en ideal çözümdür ama aşagıdaki genel arızalardan uygulaya bileceklerini denemekte fayda vardır ;)

4. erkane5 New Member

semih tşk ederim, ama bizim burda senin söylediklerini inceleyecek servis ne yazıkki yok, buderusun servisi direk eşanjör değiş diyor, eşanşör 500tl, şu an kombi maksimum sıcaklıkta (80 derece) ve maksimum sıcaklıkta petekler evi biraz ısıtıyor, çok sık girip çıkarak tabi, kısınca (60 derece) 3 saniyede bir girip çıkıyor ve ev hiç ısınmıyor, tüm tesisatı ve geri dönüşü su dolaştırarak yıkadım, eşanjörden su dolaştırdım en küçük bir tıkanıklık yok, piskite yok, teşekkürler.

5. ot-gu Genel Sorumlu

mekanik ve elektronik cihaz alırken satış sonrası servis hizmetlerinin nekadar önemli olduğunu düşünmek lazım ;)

şimdi sizin sorununuza gelirsek, servis mevcut değil ise, kombiyi takan firma sizin sorununuzu muhakkak çözmelidir, kombiyi takıp gitmekle iş bitmez, sorun var ve çözüm yolu bulamıyorsa kombiyi değiştirmelidir,

bu söylediklerimi kombiyi takan firmadan talep edebilirsiniz...

Sayfayı Paylaş